https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 33

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tiffany ezüst(Ag) kulcstartó, jelzett, 5,8 g
1
19024.

Tiffany ezüst(Ag) kulcstartó, jelzett, 5,8 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.) filigrán medál, ezüst (Ag.) lánccal, jelzett, nettó 8.3 g
1
19025.

Ezüst (Ag.) filigrán medál, ezüst (Ag.) lánccal, jelzett, nettó 8.3 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g
1
19026.

Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel  Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
1
19027.

Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
EUR
,
171,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Eligancia arany (Au) 14 k fedeles zsebóra, 15 köves, jelzett, nem működik, kopott számlap, bruttó:49,2 g / Gold (Au) pocket watch, signed, not working
1
19028.

Eligancia arany (Au) 14 k fedeles zsebóra, 15 köves, jelzett, nem működik, kopott számlap, bruttó:49,2 g / Gold (Au) pocket watch, signed, not working

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) dupla kör alakú függőmedál cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 5,4 g
1
19029.

Ezüst(Ag) dupla kör alakú függőmedál cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 5,4 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Marlen ezüst (Ag.) tollak (2db), eredeti dobozában, újszerű állapotban, 2 db tartalék betéttel, h: 13 cm (2×), bruttó:69 g
1
19030.

Marlen ezüst (Ag.) tollak (2db), eredeti dobozában, újszerű állapotban, 2 db tartalék betéttel, h: 13 cm (2×), bruttó:69 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Szintetikus holdkővel díszített ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, br: 4,4 g / silver earring, 4,4 g
1
19031.

Szintetikus holdkővel díszített ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, br: 4,4 g /
silver earring, 4,4 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Uránia ezüst (Ag.) tokos másodpercmutatós zsebóra, működik, javított, számlapon hajszálrepedések, bruttó:75 g
1
19032.

Uránia ezüst (Ag.) tokos másodpercmutatós zsebóra, működik, javított, számlapon hajszálrepedések, bruttó:75 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz