Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1098025
19024
237
Jewellery
Tiffany ezüst(Ag) kulcstartó, jelzett, 5,8 g 1098042
19025
237
Jewellery
Ezüst (Ag.) filigrán medál, ezüst (Ag.) lánccal, jelzett, nettó 8.3 g 926091
19026
237
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g 986907
19027
237
55000
Jewellery
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm 1079288
19028
237
50000
Jewellery
Eligancia arany (Au) 14 k fedeles zsebóra, 15 köves, jelzett, nem működik, kopott számlap, bruttó:49,2 g / Gold (Au) pocket watch, signed, not working 1096111
19029
237
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla kör alakú függőmedál cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 5,4 g 1094379
19030
237
14000
Jewellery
Marlen ezüst (Ag.) tollak (2db), eredeti dobozában, újszerű állapotban, 2 db tartalék betéttel, h: 13 cm (2×), bruttó:69 g 1096133
19031
237
Jewellery
Szintetikus holdkővel díszített ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, br: 4,4 g / silver earring, 4,4 g 1097882
19032
237
Jewellery
Uránia ezüst (Ag.) tokos másodpercmutatós zsebóra, működik, javított, számlapon hajszálrepedések, bruttó:75 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft