Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 33

19000.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Agatha ezüst(Ag) nyakpánt, jelzett, 40 g
19001.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst(Ag) keresztelő pohár, cizellált virágmintás díszítéssel, jelzett, m: 6,5 cm, 31,3 g
19002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16

Ezüst(Ag) mokkás kanalak, gravírozással, jelzettek, 6 db, 99 g / 6 silver spoons, 99 g
19003.

Ezüst(Ag) mokkás kanalak, gravírozással, jelzettek, 6 db, 99 g /
6 silver spoons, 99 g

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Clio Blue ezüst(Ag) gyűrű halakkal díszítve, jelzett, méret: 50, 12,3 g / Clio blue silver ring, size: 50, 12,3 g
19004.

Clio Blue ezüst(Ag) gyűrű halakkal díszítve, jelzett, méret: 50, 12,3 g /
Clio blue silver ring, size: 50, 12,3 g

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

WMF ezüst(Ag) virág alakú bross, jelzett, 9,4 g / silver brooch, 9,4 g
19005.

WMF ezüst(Ag) virág alakú bross, jelzett, 9,4 g /
silver brooch, 9,4 g

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Zománccal díszített ezüst(Ag) nyakkendőtű, jelzett, br: 3,3 g
19006.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) fényképtartó medál, horpadással, jelzett, br: 5 g
19007.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Monogrammal díszített ezüst(Ag) nyakkendőtű, jelzett, br: 4,6 g
19008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Geometrikus formájú ezüst(Ag) kitűző, jelzett, 6 g / Silver brooch, 6 g
19009.

Geometrikus formájú ezüst(Ag) kitűző, jelzett, 6 g /
Silver brooch, 6 g

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) pecsétviasz melegítő, ébenfa nyéllel, sérült, jelzett, br: 48,7 g
19010.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) kámea, markazittal díszítve, jelzett, br: 3,6 g
19011.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft