1863 Buda, A cenzúra által kiadott tiltott könyvek listája, a felsorolásban szerepel Széchenyi István 1857-ben névtelenül kiadott "Ein Blick auf den anonymen Rückblick" című műve
1870 Miskolc, "Szemere Bertalan emlékezete", Lévay József főjegyző által szoboravatáson Szemere Bertalan(1812-1869) miniszter emlékére mondott beszéd, 8p
1893-1966 Vegyes nyomtatvány tétel: 1893 Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál. 73. köt. Bp., 1893, Franklin. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke, V. évfolyam. Bp., 1927, Révai. Félvászon kötésben, jó állapotban.; Közlekedési szaknaptár az 1931. évre. Szerk.: Kovács József. 35. évf. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.; Postás szaknaptár az 1939. évre. Szerk.: Kovács József. Bp., Főposta. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Tabák Endre: Nyolcvankilenc gól... Villámriport a labdarúgó VB-ről. Ismertető füzet az 1966. évi futball-világbajnokságról, sok képpel, helyszíni beszámolókkal.