Nyomtatványok

Tételek száma: 160

1804 Bécs, Az Északi Kereskedő Társaság megalapításának tervezete borok kivitelére
12465.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1833 Articuli comitiorum anni 1830, az 1830. évi országgyűlés határozatai, részlet a Corpus Juris Hungarici 2. kötetéből.
12466.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Budai vár és Pest 1840 körül, modern nyomat, üvegezett keretben, 21×38 cm
12467.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1845 A Pesti hírlap I. félévi évfolyamának számai bekötve. Korabeli kartonkötésben, szép állapotban
12468.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1863 Buda, A cenzúra által kiadott tiltott könyvek listája, a felsorolásban szerepel Széchenyi István 1857-ben névtelenül kiadott "Ein Blick auf den anonymen Rückblick" című műve
12469.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1864 Pest, A Vasárnapi Újság 11. évfolyamának 13. száma, benne egy sakkjáték leírásával
12470.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1870 Csipke, litho üdvözlőkártya hozzá való borítékban / Embroided litho greeting card
12471.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1870 Csipke litho szentkép. Kinyitható / Embroided litho holy picture
12472.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1870 Miskolc, "Szemere Bertalan emlékezete", Lévay József főjegyző által szoboravatáson Szemere Bertalan(1812-1869) miniszter emlékére mondott beszéd, 8p
12473.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1873 Egyházi beszéd melyet a cholera járvány kezdetén Nagy-Szalontán tartott... Gyula, 1873. Dobay
12474.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1890 Sopron, Kottaun Antal köridom játék nagyméretű litho reklámnyomtatvány 26x20 cm
12475.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1893-1966 Vegyes nyomtatvány tétel: 1893 Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál. 73. köt. Bp., 1893, Franklin. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke, V. évfolyam. Bp., 1927, Révai. Félvászon kötésben, jó állapotban.; Közlekedési szaknaptár az 1931. évre. Szerk.: Kovács József. 35. évf. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.; Postás szaknaptár az 1939. évre. Szerk.: Kovács József. Bp., Főposta. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Tabák Endre: Nyolcvankilenc gól... Villámriport a labdarúgó VB-ről. Ismertető füzet az 1966. évi futball-világbajnokságról, sok képpel, helyszíni beszámolókkal.
12476.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft