Nyomtatványok

Tételek száma: 160

1896 Katholikus Szemle X. köt. Szerk.: Mihályfi Ákos. Bp., Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12477.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1898 Erzsébet királyné emlék kártya / Sisi memorial card 6x12 cm
12478.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900-1920 Városi leporellók: Bologna, Verona, Roma, Roma, Berlin, + Párizs útikönyv térképpel / City view leporellos
12479.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900 Róma 3 db képeslap füzet 60 lappal + Róma képes füzet + Róma térkép az 1920-as évekből. / Roma postcard booklet with 60 cards + map + picture booklet
12480.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

cca 1900-1910 A Badacsony-Borvidéki Szőlősgazdák Állami Ellenőrzés alatt álló Pinceszövetkezetének díszes fejléces kitöltetlen levélpapírja
12481.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1900-1920 Nürnberg, J.S. Staedtler ceruzák színes illusztrált prospektusa, 7p / cca 1900-1920 Nürnberg, Catalog of J.S. Staedtler's pencils, 7p
12482.

cca 1900-1920 Nürnberg, J.S. Staedtler ceruzák színes illusztrált prospektusa, 7p /
cca 1900-1920 Nürnberg, Catalog of J.S. Staedtler's pencils, 7p

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1908 Bp., Az Országos Gőzkazánvizsgáló Egyesület ügyrendje, Klösz György Kő- és Könyvnyomdája, 13p
12483.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20. sz. első fele (1908 után). A bajor Bad Reichenhall-beli Dianabad fürdő ismertető füzete német, francia, orosz nyelven, illusztrációkkal. Kissé viseltes, több helyütt gyerekrajzokkal. A címoldalon possessori bejegyzéssel.  First half of the 20th century (after 1908). Brochure of the spa of "Dianabad", Bad Reichenhall, Bavaria, in German, French and Russian with illustrations. A little bit worn out, with drawings of children. With possessor's entry on the title page.
12484.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1909 Bp., Az Országos Gőzkazánvizsgáló Egyesület alapszabályai, Klösz György Kő- és Könyvnyomdája, 15p
12485.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910-1930 Vegyes nyomtatvány tétel: Royal Apollo színház, Ausstelleung "Wien und Wiener", Exposition Internationale des Arts Décoratifs Industriels Modernes, Paris, Pestszentlőrinci Nemzeti Sport Egylet Táncestélyre,  4db
12486.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910 Térbeli kihajtható litho grafika / Fold out 3d litho graphics 10x26 cm
12487.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1910 A Miskolczi "Erzsébet" -Fürdő Tájékoztatója 1910. évi november hó 1-től, 150x100
12488.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft