Nagy Antal: Hitelemzés példákban, vagyis: a katholikus hit- és erkölcstan rövid foglalata. 3. köt. Komárom, 1886, Ziegler Károly. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Pázmány Péter válogatott munkái. Szerk.: Bellaagh Aladár. Bp., [1906], Lampel R. Könyvkereskedése (Remekírók Képes Könyvtára). Díszes, aranyozott, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.