Könyvek: Vallás

Tételek száma: 28

De la Volpilière, [Nicolas]: Auserlesene Lehr- und Geist-volle Predigen über die Christ- und Sittliche Wahrheiten. Augsburg, 1740, Verlag Martin Veith. Viseltes bőrkötésben, az elülső fedőlap lejár, gerince megviselt állapotban.
12820.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12821.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. A szentévek történetével. Bp., 1933, Franklin Társulat. Sok illusztrációval. Kicsit kopott aranyozású egészbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12822.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

[Mercurelli, Franz:] Das große illustrierte christliche Hausbuch. Leben und Leiden unseres Erlösers Jesu Christi und de jungfräulichen Gottesmutter Maria. Ulm, é. n., J. Ebner'schen Buchhandlung. Számos illusztrációval. Kopott, kicsit laza bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a bit worn out and loose leather binding, otherwise in good condition.
12823.

[Mercurelli, Franz:] Das große illustrierte christliche Hausbuch. Leben und Leiden unseres Erlösers Jesu Christi und de jungfräulichen Gottesmutter Maria. Ulm, é. n., J. Ebner'schen Buchhandlung. Számos illusztrációval. Kopott, kicsit laza bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /

In a bit worn out and loose leather binding, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Neumayr, Franz: Heilige Streitt-Reden uber wichtige Glaubens-Fragen. 2. köt. Augsburg - München - Ingolstadt, 1766, Franz Xaver. Kopott, aranyozott gerincű bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a bit worn out, leather binding with gilded rootlet, otherwise in good condition.
12824.

Neumayr, Franz: Heilige Streitt-Reden uber wichtige Glaubens-Fragen. 2. köt. Augsburg - München - Ingolstadt, 1766, Franz Xaver. Kopott, aranyozott gerincű bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /

In a bit worn out, leather binding with gilded rootlet, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Neumayr, Franz: Theatrum asceticum sive meditationes sacrae. Ingolstadt - Augsburg, 1763, Fanz Yaver Crätz - Thomas Summer. Kicsit kopott, aranyozott gerincű bőrkötésben, jó állapotban. /  In a bit worn out leather binding, with gilded rootlet, otherwise in good condition.
12825.

Neumayr, Franz: Theatrum asceticum sive meditationes sacrae. Ingolstadt - Augsburg, 1763, Fanz Yaver Crätz - Thomas Summer. Kicsit kopott, aranyozott gerincű bőrkötésben, jó állapotban. /

In a bit worn out leather binding, with gilded rootlet, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Goffine, R. P.: Christcatholisches vermehrtes und nach der Ordnung des römischen Missales neu eingerichtetes Unterrichtungsbuch oder Kurze Auslegung aller Sonn- und Festtägliches Evangelien ... Wien - Prag - Triest, 1756, Johann Thomas Trattnern. Aranyozott gerincű, viseltes bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a worn out leather binding, with gilded rootlet, otherwise in good condition.
12826.

Goffine, R. P.: Christcatholisches vermehrtes und nach der Ordnung des römischen Missales neu eingerichtetes Unterrichtungsbuch oder Kurze Auslegung aller Sonn- und Festtägliches Evangelien ... Wien - Prag - Triest, 1756, Johann Thomas Trattnern. Aranyozott gerincű, viseltes bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /

In a worn out leather binding, with gilded rootlet, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Biblia sacra to gest Biblj Swata a neb Wssecka Swata Pjsma, Starého y Nowého Zákona. Brzeg, 1745, Samuel Trautmann. Kicsit laza, megviselt bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a bit loose, worn out leather binding, otherwise in good condition.
12827.

Biblia sacra to gest Biblj Swata a neb Wssecka Swata Pjsma, Starého y Nowého Zákona. Brzeg, 1745, Samuel Trautmann. Kicsit laza, megviselt bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /

In a bit loose, worn out leather binding, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12828.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12829.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Illyés István: Soltári énekek a' magyar anya-szent-egyház vigasztalására. Buda, 1817, Királyi Magyar Universitás. Viseltes állapotban, borítója hiányzik, az első néhány lap sérült.
12830.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bougaud Emil [Bougaud, Louis-Victor-Emile]: Szent Vince élete és a missiós papok kongregácijának megalapítása. 2. köt. Bp., 1907, Stephaneum Nyomda Rt. Aranyozott gerincű Kopott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
12831.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft