https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 22

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1913. Lampel. Sok vadász és utazás témájú cikkel. Kissé kopottas.
1
13020.

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1913. Lampel. Sok vadász és utazás témájú cikkel. Kissé kopottas.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gőldi A. Emil - Gorka Sándor: Rovarok szerepe a betegségek előidézésében. 286 szövegközti képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Gottermayer féle egészvászon kötésben.
1
13021.

Gőldi A. Emil - Gorka Sándor: Rovarok szerepe a betegségek előidézésében. 286 szövegközti képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Baer, W,: Die Chemie des praktischen Lebens. Populäre Darstellung der Lehren der Chemie in ihrer Anwendung auf die Gewerbe, die Land- und Hauswirthschaft... II. Band. Leipzig, 1861. Otto Wigand Vlg. 1214p. Néhány lap foltos / Some pages are stained
1
13022.

Baer, W,: Die Chemie des praktischen Lebens. Populäre Darstellung der Lehren der Chemie in ihrer Anwendung auf die Gewerbe, die Land- und Hauswirthschaft... II. Band. Leipzig, 1861. Otto Wigand Vlg. 1214p. Néhány lap foltos / Some pages are stained

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Brehms Tierleben. Allgemeine Runde des Tierreichs. Mit 1910 Abbildungen im Text, 11 Karten und 180 Tafeln in Farbendruck und Holzschnitt. Dritte, gänzlich neubearbeitete Auflage. Säugertiere-Erster Band. Leipzig und Wien, 1893, Bibliographisches Institut. Kiadói félbőr kötés, erősen kopottas állapotban / Half leather binding, bad condition
1
13023.

Brehms Tierleben. Allgemeine Runde des Tierreichs. Mit 1910 Abbildungen im Text, 11 Karten und 180 Tafeln in Farbendruck und Holzschnitt. Dritte, gänzlich neubearbeitete Auflage. Säugertiere-Erster Band. Leipzig und Wien, 1893, Bibliographisches Institut. Kiadói félbőr kötés, erősen kopottas állapotban / Half leather binding, bad condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel, vászon kötés, jó állapotban
1
13024.

Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel, vászon kötés, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Kiss Ferenc: Tájanatómia. II. bővített kiadás, 51 színes és 18 szövegközti ábrával. Bp., (1933), Novák Rudolf és Társa. Későbbi félvászon kötés, jó állapotban.
1
13025.

Dr. Kiss Ferenc: Tájanatómia. II. bővített kiadás, 51 színes és 18 szövegközti ábrával. Bp., (1933), Novák Rudolf és Társa. Későbbi félvászon kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászon kötésben. Sarkainál foszlások.
1
13026.

Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászon kötésben. Sarkainál foszlások.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. A világháború tapasztalatai alapján bővített 1923. évi legújabb kiadás után fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1926, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé sérült
1
13027.

Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. A világháború tapasztalatai alapján bővített 1923. évi legújabb kiadás után fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1926, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé sérült

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. VI. kötet 1.2.. szám 1940. (hátsó borító nélkül)
1
13028.

Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. VI. kötet 1.2.. szám 1940. (hátsó borító nélkül)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Hatvani László: Az írógép. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó (Ipari szakkönyvtár). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
13029.

Hatvani László: Az írógép. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó (Ipari szakkönyvtár). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz