https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 22

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 6. Halb Band: Gebauede für Erziehung, Wisseschaft und Kunft. 4 Heft: Gebaude für Sammlungen und Ausstellungen. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.
1
13006.

Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 6. Halb Band: Gebauede für Erziehung, Wisseschaft und Kunft. 4 Heft: Gebaude für Sammlungen und Ausstellungen. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.
1
13007.

Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mátyus István: Diaetetica, az az a' jó egeszség' meg-tartásának modját, fundamentumoson elö-ado könyv, mellyet, betegek körül való foglalatosságtól üres óráin írt és készített, 's maga költségével közönségessé-is tett - -. I. kötet. Kolozsvár, 1762. Páldi István ny. [26] + 519 + [13] p.; Első kiadás! (Belső címlap hiányzik)  Korabeli, enyhén sérült félbőr kötésben.
1
13008.

Mátyus István: Diaetetica, az az a' jó egeszség' meg-tartásának modját, fundamentumoson elö-ado könyv, mellyet, betegek körül való foglalatosságtól üres óráin írt és készített, 's maga költségével közönségessé-is tett - -. I. kötet. Kolozsvár, 1762. Páldi István ny. [26] + 519 + [13] p.; Első kiadás! (Belső címlap hiányzik) Korabeli, enyhén sérült félbőr kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 2. Halb -Band: Gebaude für die Zwecke des Wohnes, des Handels und Verkehres, 1 Heft:Wohnhaufer. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.
1
13010.

Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 2. Halb -Band: Gebaude für die Zwecke des Wohnes, des Handels und Verkehres, 1 Heft:Wohnhaufer. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Todd, David: Népszerű csillagászat. Bp. 1901. K. M. Term.tud. Társ. For. Darvai Móricz. Szövegközt 323 ábrával ill., színes táblákkal illusztrálva.(Term.tudományi Társulat LXVIII. Kötete) Kiadói egészvászon kötésben. Gerincnél kissé kopottas, egyébként jó állapotú.
1
13012.

Todd, David: Népszerű csillagászat.
Bp. 1901. K. M. Term.tud. Társ. For. Darvai Móricz. Szövegközt 323 ábrával ill., színes táblákkal illusztrálva.(Term.tudományi Társulat LXVIII. Kötete) Kiadói egészvászon kötésben. Gerincnél kissé kopottas, egyébként jó állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Richard, J.: Oczeánográfia Ford.: Pécsi Albert Bp. 1912. Kir. M. Termtud. Társ. 576 p. 344 képpel és ábrával. Kiadói, illusztrált, aranyozott Gottermayer egészvászon sorozatkötésben. Hátulján foltos.
1
13013.

Richard, J.: Oczeánográfia Ford.: Pécsi Albert Bp. 1912. Kir. M. Termtud. Társ. 576 p. 344 képpel és ábrával. Kiadói, illusztrált, aranyozott Gottermayer egészvászon sorozatkötésben. Hátulján foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Berget Alfonz: A földgömb és a légkör fizikája. Budapest 1909. K.M. Természettudományi Társulat. Kihajható térképekkel. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc viseletes.
1
13014.

Berget Alfonz: A földgömb és a légkör fizikája. Budapest 1909. K.M. Természettudományi Társulat. Kihajható térképekkel. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc viseletes.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Laufenauer Károly dr.: Előadások az idegélet világából. Öt táblával és hatvankét képpel. Budapest. 1899, Természettudományi Társulat. Dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben. Fedőlap kissé viseltes.
1
13015.

Laufenauer Károly dr.: Előadások az idegélet világából. Öt táblával és hatvankét képpel. Budapest. 1899, Természettudományi Társulat. Dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben. Fedőlap kissé viseltes.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben.Kissé kopottas fedőlappal.
1
13016.

Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben.Kissé kopottas fedőlappal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
13017.

Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ötven év. 1888-1938. Bayer gyógyszerek. Bp., 1938, Dr. Balla Béla. Papírkötés, jó állapotban, képekkel illusztrált.
1
13018.

Ötven év. 1888-1938. Bayer gyógyszerek. Bp., 1938, Dr. Balla Béla. Papírkötés, jó állapotban, képekkel illusztrált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Elekes István: Hullócsillagok magasságának kiszámítása két és három helyen végzett egyidejű megfigyelésekből. Budapest, 1912.
1
13019.

Elekes István: Hullócsillagok magasságának kiszámítása két és három helyen végzett egyidejű megfigyelésekből. Budapest, 1912.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz