https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 24

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
H. Kohut Mária: Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. Bp., 1974, Táncsics Könyvkiadó. Minikönyv, 271. számozott példány, illusztrált, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
1
13141.

H. Kohut Mária: Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. Bp., 1974, Táncsics Könyvkiadó. Minikönyv, 271. számozott példány, illusztrált, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bródy László: Törpe versek. Bp., 1971, Pátria. Minikönyv, 103. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
1
13142.

Bródy László: Törpe versek. Bp., 1971, Pátria. Minikönyv, 103. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
1
13143.

50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kis Képes Krónika, Képes Újság. Magyarország, 1980.  Minikönyv, 560. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
1
13144.

Kis Képes Krónika, Képes Újság. Magyarország, 1980. Minikönyv, 560. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vértanúink, Három ifjú kommunista mártír. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 498. példány, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
1
13145.

Vértanúink, Három ifjú kommunista mártír. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 498. példány, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fegyverrel a fasizmus ellen. Bp., 1970. Miniatűr.  Kiadott példányszám: 300 számozott példányban. Számozása: 220. Készült hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr borítás,jó állapotú.
1
13146.

Fegyverrel a fasizmus ellen. Bp., 1970. Miniatűr. Kiadott példányszám: 300 számozott példányban. Számozása: 220. Készült hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr borítás,jó állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1919 Mindenkihez! Minikönyv. Megjelent a Magyarországi Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Készült példányszám: 300. Sorozatszám: 238. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1
13147.

1919 Mindenkihez! Minikönyv. Megjelent a Magyarországi Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Készült példányszám: 300. Sorozatszám: 238. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Négy nyelven. Bp., 1973, Janka Gyula. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
1
13148.

Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Négy nyelven. Bp., 1973, Janka Gyula. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Votum Petőfianum. Bp. 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Számozása: 131 példányszám: 13 000 példányban, ebből 1000 példány aranyozott bőrkötésben, 1-től 1000-ig számozva. Könyvtervező: Erdélyi János Nyomda: Zrínyi Nyomda. Újszerű állapotban.
1
13149.

Votum Petőfianum. Bp. 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Számozása: 131 példányszám: 13 000 példányban, ebből 1000 példány aranyozott bőrkötésben, 1-től 1000-ig számozva. Könyvtervező: Erdélyi János Nyomda: Zrínyi Nyomda. Újszerű állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
5 db minikönyvekkel kapcsolatos kiadás- Buza Márton: Magyar miniatűr könyvek bibliográfiája (1692-1973, 1974-1975, 1976, 1977, 1978-1980). Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
13150.

5 db minikönyvekkel kapcsolatos kiadás- Buza Márton: Magyar miniatűr könyvek bibliográfiája (1692-1973, 1974-1975, 1976, 1977, 1978-1980). Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
58 db számozatlan minikönyv, újszerű állapotban
1
13151.

58 db számozatlan minikönyv, újszerű állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
32 db vegyes minikönyv, újszerű állapotban
1
13152.

32 db vegyes minikönyv, újszerű állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz