Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 24

13129.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13130.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Simon Tamás: 50 éves a Magyar Posta Bélyegmúzeuma. Bp., 1980, Magyar Posta. Minikönyv, magyar, francia és orosz nyelven, képekkel illusztrálva. Műbőr kötésben, jó állapotban.
13131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tarján István: Öt szabadságharc katonája. Dr. Münnich Ferenc élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, 232. sorszámozott példány, készült 400 számozott példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13132.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tarján István: Viharos évtizedek - Prieszol József élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, sorszámozott (248/600), könyvárusi forgalomba nem került.
13133.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kovács Mihály (szerk.): Látogatás Borsodban. Miskolc, 1980. Minikönyv, sorszámozott (319/400), könyvárusi forgalomba nem került.
13134.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kovács Mihály: Monokról indult el 5.: A keserű csalódások esztendei. Miskolc, 1981. Minikönyv, készült 400 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
13135.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, díszes vászonkötésben, műanyag védőtokkal, jó állapotban.
13136.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13137.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13138.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Marxról. Marx, Engels és Lenin írásaiból. 	 Bp., 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, fedőborítóval,  újszerű állapotban. Méret: 4,7x4 cm
13139.

Marxról. Marx, Engels és Lenin írásaiból.
Bp., 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, fedőborítóval, újszerű állapotban. Méret: 4,7x4 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Émile Verhaeren: Poésies. Minikönyv, francia
13140.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft