https://www.darabanth.com/hu/224-Gyorsarveres/224.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Idegen-nyelvu-konyvek~30/Miller-Franz-Le-Fort-HHarster-So-kampfte-und-siegte-die-Jugend-der-Welt-XI-Olympiade-Berlin-19~II982486
982486
13091
224
Foreign language books
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
Miller, Franz-Le Fort-H.Harster: So kämpfte und siegte die Jugend der Welt. XI. Olympiade Berlin 1936. München, 1936, Knorr & Hirth. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belsejében ajánlással, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban / full linen binding
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m