Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 39

13090.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

13091.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13092.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Klencke, Hermann: Illustrirtes Lexikon der Verfaelschungen der Nahrungsmittel und Getraenke, der Colonialwaaren und Manufacte, der Droguen, Gewerblichen und Landwithschaftlichen Producte, Documente und Werthzeichen und die Erkennungsmittel ihrer Echtheit und Faelschung. Illusztrált, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc viseltes állapotban.
13093.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

13094.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

13095.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Civiale, [Jean]: Die Krankheiten der Harn- und Geschlechtsorgane. 3. köt. Lipcse, 1844, Johann Friedrich Hartknoch. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. / In cardboard binding, in good condition.
13096.

Civiale, [Jean]: Die Krankheiten der Harn- und Geschlechtsorgane. 3. köt. Lipcse, 1844, Johann Friedrich Hartknoch. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. /
In cardboard binding, in good condition.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

13097.

Jahn, Friedrich: Auswahl der wirksamten, einfachen und zusammengesetzen Arzneimittel, oder praktische Materia medika. 1. köt. Erfurt, 1814, G. A. Keyserschen Buchhandlung. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. /

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Medem, Walter Eberhard von: Kabinenjunge Werner Franz vom Luftschiff Hindenburg. Berlin, Leipzig 1942. Franz Schneider. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával / In linen binding using the original paper cover
13098.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

13099.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Pray [György], Georgius - Epistolae procerum regni Hungariae. Pars 1-3. I. Complectens epistolas ab anno MCCCCXC. ad MDXXXI. II. Complectens epistolas ab anno MDXXXI ad MDLIV. III. Complectens epistolas ab anno MDLIV. ad MDCCXI. Posonii, 1806. Ex typographeo G. A. Belnay. Egységes kiadói egészbőr kötésben, dombornyomott, aranyozott gerinc. Fedőlap szélei kissé kopottak, egyébként jó állapotúak.
13100.

Pray [György], Georgius - Epistolae procerum regni Hungariae. Pars 1-3.
I. Complectens epistolas ab anno MCCCCXC. ad MDXXXI. II. Complectens epistolas ab anno MDXXXI ad MDLIV. III. Complectens epistolas ab anno MDLIV. ad MDCCXI. Posonii, 1806. Ex typographeo G. A. Belnay. Egységes kiadói egészbőr kötésben, dombornyomott, aranyozott gerinc. Fedőlap szélei kissé kopottak, egyébként jó állapotúak.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

13101.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft