13118.
Lezárult 224. Gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 800 Ft
7,59 EUR, 8,75 USD
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe. Seine Lebensschicksale, Erfahrungen und Abenteuer. Leipzig, é. n., Abel&Müller Verlag. Gazdagon díszített, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. + Zum Freuen und Lachen. Ein luftiges Kinderbuch mit vielen Bildern. München, 1938, Verlag Josef Müller. Képekkel, illusztrációkkal gazdagon díszítve. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban.