Könyvek: Vallás

Tételek száma: 20

Negyedes Pál: Minden mostani fenn álló innepekre ... és más jeles ájtatosságoknak napjaira szolgáló prédikátziók. 1., 3. köt. Győr, 1800-1801, Streibig József. Kicsit megviselt félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12884.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Fördős Lajos: Papi dolgozatok gyászesetekre. 7.-8. füzet Kecskemét 1857-59, Korabeli kissé megviselt félvászon kötésben 225p. + 220p.
12885.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Alexovics Basilius: Vasárnapi prédikátziók, mellyeket a’ pesti főplébánia’ templomában élő nyelvel mondott. Téli rész. Pest, 1789, Patzko Ferentz. 452p., Korabeli, dúsan aranyozott, bordázott gerincű egészbőrkötésben (néhány előzéklap sérülve)
12886.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12887.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12888.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12889.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12890.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

A Pannonhalmi Hóráskönyv, A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Európa és Helikon Könyvkiadó. Kiadói aranyozott bársony kötés, jó állapotban.
12891.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft