https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 20

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Deutsch: Genesis vagyis Mózes első könyve masszoretikus szöveggel. Bp,. 1887. Első kiadás!  Ceruzás tulajdonosi bejegyzéssel. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
1
12872.

Deutsch: Genesis vagyis Mózes első könyve masszoretikus szöveggel. Bp,. 1887. Első kiadás! Ceruzás tulajdonosi bejegyzéssel. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
21
 
Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. Lipcse - Bp. 1897 Pallas, Irta (összeáll.) Dedek Crescens Lajos és Hock János. Előszóval ell. Vaszary Kolos és Császka György. I. II. kötet Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, körül aranyozott élmetszéssel. Igényesen restaurált, szép állapotban
1
12873.

Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. Lipcse - Bp. 1897 Pallas, Irta (összeáll.) Dedek Crescens Lajos és Hock János. Előszóval ell. Vaszary Kolos és Császka György. I. II. kötet Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, körül aranyozott élmetszéssel. Igényesen restaurált, szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
EUR
,
375,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Biblia. Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Kőszeg, 1842. Reichard Károly. Korabeli egészbőr-kötésben. Fedőlap kopottas, egyébként jó állapotú.
1
12874.

Biblia. Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által.
azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Kőszeg, 1842. Reichard Károly. Korabeli egészbőr-kötésben. Fedőlap kopottas, egyébként jó állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Christiani Stockii Clavis linguae sanctae novi testamenti aditum aperiens, vocum significationes tum generales, tum speciales ordine concinno exhibens, tam Tironum, quam homiletices et exegeseos cultorum studiis apprime inserviens, ac subinde concordantiarum vicem supplens, cum indice vocum. Editio altera, priori in singulis fere paginis auctior et emendatior. Ienae, apud Ioh. Felicem Bielckium, 1730. Kiadói egészbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in full leather binding
1
12875.

Christiani Stockii Clavis linguae sanctae novi testamenti aditum aperiens, vocum significationes tum generales, tum speciales ordine concinno exhibens, tam Tironum, quam homiletices et exegeseos cultorum studiis apprime inserviens, ac subinde concordantiarum vicem supplens, cum indice vocum. Editio altera, priori in singulis fere paginis auctior et emendatior. Ienae, apud Ioh. Felicem Bielckium, 1730. Kiadói egészbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in full leather binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Eredeti védőtokkal, hibátlan állapotban
1
12876.

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Eredeti védőtokkal, hibátlan állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
1
12877.

Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio.
Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gesenius, Wilhelm: Neues hebräisch-deutsches Handwörterbuch über das Alte Testament. Zweyte verbesserte vermehrte und mit einem Register versehene Auflage.   Leipzig, 1823. bey Friedrich Christian Wilhelm Vogel. Korabeli félbőr kötésben, kis hibákkal. / In half leather binding
1
12878.

Gesenius, Wilhelm: Neues hebräisch-deutsches Handwörterbuch über das Alte Testament. Zweyte verbesserte vermehrte und mit einem Register versehene Auflage. Leipzig, 1823. bey Friedrich Christian Wilhelm Vogel. Korabeli félbőr kötésben, kis hibákkal. / In half leather binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding
1
12879.

G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szimonidesz Lajos: A világ vallásai I.-II. kötet. Komplett. Dante kiadás, kiadói egészvászon kötésben, belül laza kötéssel, védő műanyag kötéssel.
1
12880.

Szimonidesz Lajos: A világ vallásai I.-II. kötet. Komplett. Dante kiadás, kiadói egészvászon kötésben, belül laza kötéssel, védő műanyag kötéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Hibátlan állapotban!
1
12881.

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Hibátlan állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Roder Alajos: Bibliai történet, iskolai könyvül nagyobb gyermekek számára. Pest, 1869, Szent István Társulat. Szakadozott gerincű félbőr kötésben.
1
12882.

Roder Alajos: Bibliai történet, iskolai könyvül nagyobb gyermekek számára. Pest, 1869, Szent István Társulat. Szakadozott gerincű félbőr kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Sancti Vincentii Lirinensis Commonitorium adverus haereses. Stephanus Baluzius Tutelensis ad fidem veterum codicum mss. emendavit notisque illustravit. Pozsony, 1764, Landerer. 1798-ra datált tulajdonosi bejegyzéssel. Papírkötésben, jó állapotban.
1
12883.

Sancti Vincentii Lirinensis Commonitorium adverus haereses. Stephanus Baluzius Tutelensis ad fidem veterum codicum mss. emendavit notisque illustravit. Pozsony, 1764, Landerer. 1798-ra datált tulajdonosi bejegyzéssel. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz