https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 111

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gyulai Pál költeményei. Radó Hirsch Nelli rajzaival. 5., bővített kiadás. Bp. 1902. Franklin-Társulat. 229 l. 1 sztl. lev. 1 arckép, 18 t. (heliogravürök ) 2 vershasonmás. Kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötésen kis hiba, de összességében jó állapotban
1
13166.

Gyulai Pál költeményei. Radó Hirsch Nelli rajzaival. 5., bővített kiadás.
Bp. 1902. Franklin-Társulat. 229 l. 1 sztl. lev. 1 arckép, 18 t. (heliogravürök ) 2 vershasonmás. Kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötésen kis hiba, de összességében jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Furnell: The Stamps collectors almanac - Great Britain, Lochar Publishing 1991
1
13167.

Furnell: The Stamps collectors almanac - Great Britain, Lochar Publishing 1991

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1920 Magyarország bélyegeinek tájékoztató katalógusa 1920
1
13168.

1920 Magyarország bélyegeinek tájékoztató katalógusa 1920

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz