Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 111

Ujjászületés. Dobai Béla válogatott költeményei. Győr, 1939, Dr. Kovács Pál Irodalmi és Közművelődési Társaság. Itt-ott szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13154.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Honthy István: Két veréb dalai. Költemények. Pécs, 1903. Ceruzás ajánlással, vászonkötésben, a borító kicsit szakadt, a kötés meglazult.
13155.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szemelvények Herodotos művéből. Magyarázta: Dávid István. Második kiadás. Bp., 1886, Eggenberger - féle Könyvkereskedés kiadása. Félvászon kötésben. Borító kopottas. Tulajdonosi aláírásokkal.
13156.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyar olvasókönyv az iparostanonc-iskolák első osztálya számára. Szerk.: Mártonffy Márton, Trájtler Károly. Bp., [cca 1904], Lampel Róbert. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13157.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
13158.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dóczy Lajos: Vera grófnő. Szomorúmű 3 felvonásban. Bp., 1891, Szépirodalmi Könyvtár. Félvászon kötés, színezett lapszélek, viseltes állapotban.
13159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Madách Imre: Az ember tragédiája. Pintér Jenő budapesti tankerületi királyi főigazgató előszavával. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13160.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jókai Móra: Az arany ember I-II. rész. Jókai Mór művei centenáriumi kiadás XXII-XIII. kiadás. Bp., 1925, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, belső borítólap kijár, egyébként jó állapotban.
13161.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Dr. Birher I. Dr. Pucsek J., Dr. Sándor Lászlóné, Dr. Sztanó Imre: A vállalkozások tevékenységének gazdasági elemzése, Perfekt kiadó, Bp. 2007
13162.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Régi könyv tétel, 15 db, több jó kiadással(Gerhart Ellert: Attila; Barbara Wood: A prófétanő; Petronius: Satiricon; André Maurois: Költő a máglyán stb.), érdemes megnézni
13163.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13

13164.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13165.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft