Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
915289
19013
220
Jewellery
14 K női arany karóra tok plexivel. Nettó 2g + hozzátartozó javításra szoruló óraszerkezettel. / Mechanic womens gold (14C) watch case. Net 2g + watch mechanics. 943101
19014
220
Jewellery
'Sancta Maria Mater Dei Ora pro nobis!' 14 K arany (Au), Szűz Máriát és Jézust ábrázoló medál, hátoldalán pici lepattanás, jelzés nélkül, nettó: 11.21g 943083
19015
220
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő, vietnami mintával, jelzett, biztonsági lánccal, nettó: 29.21g 719487
19016
220
50000
Jewellery
Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Men's ring 18 C gold 7,4g m: 70 941386
19017
220
Jewellery
Baraka stílus ezüst (Ag) férfi nyaklánc és karkötő, jelzett, br: 50 g 941396
19018
220
14000
Jewellery
Cirkónia kövekkel díszített ezüst (Ag) nyaklánc és karkötő, jelzett, br: 42.9 g 941393
19019
220
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc és karkötő szintetikus kővel, jelzett, br: 62.3 g 943980
19020
220
Jewellery
Levél alakú ezüst (Ag) fülbevaló, jelzett, 2 g 947447
19021
220
Jewellery
Díszes antik ezüst (Ag.) öngyújtó, kicsit kopott, bruttó: 53 g, m: 4,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft