Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
946549
19000
220
95000
Jewellery
cca 1910 Répétition a quarts chronographe dupla, aranyfedelű, 14K arany zsebóra, stopperrel, kiváló, működő állapotban, szép számlappal br: 103 g / cca 1910 14 Carat gold pocket watch with stopper-timer function, gross 103 g in nice condition 458256
19001
220
240000
Jewellery
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
926091
19003
220
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g 879809
19004
220
28000
Jewellery
Ezüst (Ag) szivar készlet, virág díszítéssel, jelzett, mesterjeggyel (DM), m:7,5 (2×) és 10 cm , nettó: 220gr 771698
19005
220
32000
Jewellery
Ezüst (Ag.) szivartartó doboz, jelzett, nettó: 269 g, 16×11 cm/ Hungarian silver box 876500
19006
220
14000
Jewellery
cca 1920 Ezüst nyelű süteményes készlet. 6 db villa és kés eredeti, kívül kissé kopottas díszdobozban / Vintage cake set 947425
19007
220
Jewellery
Antik kés és villa "V. V." monogrammal, ezüst (Ag.), jelzett, cca 180 g 941397
19008
220
11000
Jewellery
Csiszolt szintetikus kövekkel díszített ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, br: 34 g 941400
19009
220
Jewellery
'Mártika' feliratú ezüst (Ag) keresztelő pohár, jelzett, br: 55.2 g 942912
19010
220
Jewellery
Paua függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, lánc: 4,9 g / Agate pendant with necklace 915265
19011
220
14000
Jewellery
Mady másodpercmutatós, mechanikus női arany karóra. 14K Működő szerkezettel, üveg nélkül Összesen 8,7 g / Mechanic womens gold (14C) watch. Swiss. Total weight 8,7 g 945011
19012
220
Jewellery
Fehérarany (Au) 14K gyűrű cirkónia kövekkel, mesterjeggyel, jelzett, méret: 52, br: 2 g / gold ring, size: 52, br: 2 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft