https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 21

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1910 Répétition a quarts chronographe dupla, aranyfedelű, 14K arany zsebóra, stopperrel, kiváló, működő állapotban, szép számlappal br: 103 g / cca 1910 14 Carat gold pocket watch with stopper-timer function, gross 103 g in nice condition
1
19000.

cca 1910 Répétition a quarts chronographe dupla, aranyfedelű, 14K arany zsebóra, stopperrel, kiváló, működő állapotban, szép számlappal br: 103 g / cca 1910 14 Carat gold pocket watch with stopper-timer function, gross 103 g in nice condition

 
Eladva
Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
EUR
,
296,88
USD
Ajánlatok száma:
29
 
Antik sorszámozott 16 Rubis Ancre/Geneve (Perret $ Fils) 14K arany zsebóra működőképes és szép állapotban, füle cserélve /  Antique Ancre/Geneve (Perret $ Fils) 14 carat gold 16 Rubis pocket watch, working and in good condition
1
19001.

Antik sorszámozott 16 Rubis Ancre/Geneve (Perret $ Fils) 14K arany zsebóra működőképes és szép állapotban, füle cserélve /
Antique Ancre/Geneve (Perret $ Fils) 14 carat gold 16 Rubis pocket watch, working and in good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
EUR
,
750,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g
1
19003.

Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) szivar készlet, virág díszítéssel, jelzett, mesterjeggyel (DM), m:7,5 (2×) és 10 cm , nettó: 220gr
1
19004.

Ezüst (Ag) szivar készlet, virág díszítéssel, jelzett, mesterjeggyel (DM), m:7,5 (2×) és 10 cm , nettó: 220gr

 
Eladva
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.) szivartartó doboz, jelzett, nettó: 269 g, 16×11 cm/ Hungarian silver box
1
19005.

Ezüst (Ag.) szivartartó doboz, jelzett, nettó: 269 g, 16×11 cm/ Hungarian silver box

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1920 Ezüst nyelű süteményes készlet. 6 db villa és kés eredeti, kívül kissé kopottas díszdobozban / Vintage cake set
1
19006.

cca 1920 Ezüst nyelű süteményes készlet. 6 db villa és kés eredeti, kívül kissé kopottas díszdobozban / Vintage cake set

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik kés és villa "V. V." monogrammal, ezüst (Ag.), jelzett, cca 180 g
1
19007.

Antik kés és villa "V. V." monogrammal, ezüst (Ag.), jelzett, cca 180 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csiszolt szintetikus kövekkel díszített ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, br: 34 g
1
19008.

Csiszolt szintetikus kövekkel díszített ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, br: 34 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
'Mártika' feliratú ezüst (Ag) keresztelő pohár, jelzett, br: 55.2 g
1
19009.

'Mártika' feliratú ezüst (Ag) keresztelő pohár, jelzett, br: 55.2 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
11
 
Paua függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, lánc: 4,9 g / Agate pendant with necklace
1
19010.

Paua függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, lánc: 4,9 g /
Agate pendant with necklace

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mady másodpercmutatós, mechanikus női arany karóra. 14K Működő szerkezettel, üveg nélkül Összesen 8,7 g / Mechanic womens gold (14C) watch. Swiss. Total weight 8,7 g
1
19011.

Mady másodpercmutatós, mechanikus női arany karóra. 14K Működő szerkezettel, üveg nélkül Összesen 8,7 g / Mechanic womens gold (14C) watch. Swiss. Total weight 8,7 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Fehérarany (Au) 14K gyűrű cirkónia kövekkel, mesterjeggyel, jelzett, méret: 52, br: 2 g / gold ring, size: 52, br: 2 g
1
19012.

Fehérarany (Au) 14K gyűrű cirkónia kövekkel, mesterjeggyel, jelzett, méret: 52, br: 2 g /
gold ring, size: 52, br: 2 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz