Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország XXI. kötet. Szent István koronája országai Budapest, 1893, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. HÁtulján kis világosabb folt, egyébként jó állapotban