Könyvek: Történelem

Tételek száma: 46

12664.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

12665.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Mi a magyar? Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság. Aranyozott vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
12666.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12667.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12668.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A Király Könyve. Lipcse - Budapest - Bécs, 1899, Herzig Miksa. XXIV, (ebből 1 lith. díszcímlap, 1 lith. műmell.; Koloman Moser) 322p. 35 t. (heliogr., feliratozott hártyapapírral, Ferenc József monogramjának szárazbélyegzésével) + 6 feliratozott hártyapapír (ebből 1 kétlapos). A díszmunkát Sigmund Ajdukiewicz, Rudolph Bacher, Benczúr Gyula, Julius Blaas, Joseph Engelhardt, Garay Ákos, Wilhelm Gause, Halmi Arthúr, Joseph Hoffmann, Koloman Moser, báró Myrbach Felicián, Pap Henrik, Tichy János, Ottokar Walter és Theodor Zasche illusztrálták. Kiadói, bordázott gerincű, szecessziós, aranyozott, egészbőr díszkötésben, körül aranyozott élmetszéssel. A kötés díszítőelemei (a zománcozott elemek és a fémsodrony) nagyrészt hiányoznak, belül a gerincnél meglazult, a lapok itt-ott foltosak, egy-két hártyapapír kijár
12669.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. Bp., 1939, Pesti Hírlap. Vászonkötésben, aranyozott gerinccel, nagyon szép állapotban.
12670.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vértes József: Intim dolgok Napoleon életéből. Bp., 1914, Lampel R. Könyvkereskedése. Kicsit kopott, az elején némileg laza vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12671.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

12672.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

12673.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Tille, Armin: Helmolts Weltgeschichte. Begründet von Hans F. Helmolt. I.-IV. Leipzig und Wien, 1913-1922 Bibliographisches Institut, KOrabeli félbőr kötésben, szép állapotban / in nice condition
12674.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12675.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft