https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Don Péter, Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, új állapotban.
1
12821.

Don Péter, Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, új állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jajczay János - Schwartz  Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.
1
12822.

Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kereskedelmi Tervező Iroda 1953-1968. Szerk.: Imrő Gábor et al. Bp., é. n., Kereskedelmi Tervező Iroda. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
1
12823.

Kereskedelmi Tervező Iroda 1953-1968. Szerk.: Imrő Gábor et al. Bp., é. n., Kereskedelmi Tervező Iroda. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
2 db könyv-Katona Imre: Habán művészeti emlékek Magyarországon. Bp., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban; Az időmérés története. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1
12824.

2 db könyv-Katona Imre: Habán művészeti emlékek Magyarországon. Bp., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban; Az időmérés története. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Sztrókay Kálmán: Az ember és a csillagok. Say Kornél rajzaival, Bp., 1943. Athenaeum. Egészvászon kötésben
1
12825.

Sztrókay Kálmán: Az ember és a csillagok. Say Kornél rajzaival, Bp., 1943. Athenaeum. Egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Don Péter, Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
12826.

Don Péter, Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Organikus magyar építészet a Kós Károly Egyesülés millecentenáriumi kiállítása. 1996 szeptember 27 - október 10. Országépítő 96/3. Ismertető füzet, kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
12827.

Organikus magyar építészet a Kós Károly Egyesülés millecentenáriumi kiállítása. 1996 szeptember 27 - október 10. Országépítő 96/3. Ismertető füzet, kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pastorale. Reich Károlya rajzai. Dedikált! Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1
12828.

Pastorale. Reich Károlya rajzai. Dedikált! Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, kissé kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
9
 
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. 427 képpel és több színes műmelléklettel. Bp., 1926, Világirodalom Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
1
12829.

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. 427 képpel és több színes műmelléklettel. Bp., 1926, Világirodalom Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)
1
12830.

Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz