https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hevesy Iván: Fényképezési mesterfogások, tréfák és fortélyos felvételek. Bp., é.n. Hafa.
1
12809.

Hevesy Iván: Fényképezési mesterfogások, tréfák és fortélyos felvételek. Bp., é.n. Hafa.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Folnesics Josef: Innenräume und Hausrath der Empire- und Biedermeierzeit in Österreich und Ungarn. Wien. 1903. Anton Schroll, Nagyméretű mappa Ausztria-Magyarország belsőépítészetéről, 69 fénynyomatú kép mappában. Mappa megviselt, táblák nagy része kissé koszos, de hiánytalan. /  69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm
1
12810.

Folnesics Josef: Innenräume und Hausrath der Empire- und Biedermeierzeit in Österreich und Ungarn. Wien. 1903. Anton Schroll, Nagyméretű mappa Ausztria-Magyarország belsőépítészetéről, 69 fénynyomatú kép mappában. Mappa megviselt, táblák nagy része kissé koszos, de hiánytalan. /
69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. IV. kötet. Diétai magyar Múzsa. Kiadta Márton Jósef. Bécs, 1813. Pichler Antal. 1 rézm. címkép + 311 + [1] p. A mű négy kotetben teljes. Kissé sérült , eredeti rézmetszetes kiadói papírkötésben. Kissé kopottas állapotú példány.
1
12811.

Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. IV. kötet. Diétai magyar Múzsa. Kiadta Márton Jósef. Bécs, 1813. Pichler Antal. 1 rézm. címkép + 311 + [1] p. A mű négy kotetben teljes. Kissé sérült , eredeti rézmetszetes kiadói papírkötésben. Kissé kopottas állapotú példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban / Original half-leather binding, illustrated, in good condition
1
12812.

Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban /
Original half-leather binding, illustrated, in good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full!  Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition
1
12813.

Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full!
Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Moises, Franz: Taschen-Buch für die Baugewerke. Dritte Abtheilung. 3. Ausgabe. München, 1865. Literarisch-artistische Anstalt 242p. kb 200 kőnyomatos rajzzal / with about 200 lithographic images
1
12814.

Moises, Franz: Taschen-Buch für die Baugewerke. Dritte Abtheilung. 3. Ausgabe. München, 1865. Literarisch-artistische Anstalt 242p. kb 200 kőnyomatos rajzzal / with about 200 lithographic images

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyári Sándor: Brocky Károly festőművész élete és művei. 1807-1855. Bp. 1910. Pallas. Temesvári Arany János Társaság kiadása. Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói vászon kötésben szép állapotban
1
12815.

Nyári Sándor: Brocky Károly festőművész élete és művei. 1807-1855. Bp. 1910. Pallas. Temesvári Arany János Társaság kiadása. Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói vászon kötésben szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tolnai: A Műveltség útja I. II. III. V. kötet, szétnyitható sziínes ábrával és rengeteg szöveg közötti képpel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben
1
12816.

Tolnai: A Műveltség útja I. II. III. V. kötet, szétnyitható sziínes ábrával és rengeteg szöveg közötti képpel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Phil May's Gutter-Snipes. 50 Original Sketches in Pen & Ink. London, 1898. The Leadenhall Press Limited. Egészvászon kötésben, néhány lap kijár / some pages come out
1
12817.

Phil May's Gutter-Snipes. 50 Original Sketches in Pen & Ink. London, 1898. The Leadenhall Press Limited. Egészvászon kötésben, néhány lap kijár / some pages come out

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Muther Richard: A festőművészet története. 1-2. köt. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Bp., cca 1930, Révai. Kicsit vetemedett papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
12818.

Muther Richard: A festőművészet története. 1-2. köt. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Bp., cca 1930, Révai. Kicsit vetemedett papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante
1
12819.

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sutherland Lyall: A mai angol építészet, Bp., 1983  Műszaki Kiadó. képekkel illusztrálva, kiadói keménykötésben, jó állapotban
1
12820.

Sutherland Lyall: A mai angol építészet, Bp., 1983 Műszaki Kiadó. képekkel illusztrálva, kiadói keménykötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz