Lengyel katonai viseletek könyve-Zolnierz polski, Ubiór uzbrojenie i oporzadzenie od wieku xi do 1965 roku. Od 1939 do 1965 roku. Warszawa, 1965, Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, képekkel gazdagon illusztrált, kopottas állapotban / Book of Polish military costumes, full linen binding