A M. Kir. Budapesti 1. Honvédhuszárezred és M. Kir. 1. Népfelkelő Huszárosztály története 1869-1918. Kiadja: Az ezred emlékbizottsága. 678 képpel és 68 színes vázlattal. Bp., 1927, Stádium Sajtóvállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, képekkel illusztrált, 251-256-ig és 519-562-ig fénymásolt lapokkal pótolt, viseltes állapotban.
March, Peter R.: Warplanes a hundred years of military aviation. London, 2000, Cassell & Co. Fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
Herczeg Géza: Avanti... Képek az olasz harctérről Bp. 1916. Athenaeum. 208 p. Kiadói, színes, Feiks Jenő rajzával illusztrált, kissé megviselt karton kötésben
Hazafias könyvtár: Pilch Jenő: A világháború története. 1914-1918. Számos képmelléklettel és térképvázlattal, Franklin, Bp, Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban. Térképmellékletekkel.