Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 29

cca 1900 Ezüst színházi táska. Bőr betéttel. / cca 1900 Silver theatre bag. br: 280 g
19000.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Kör alakú ezüst (Ag) tálca, horpadásokkal, karcolásokkal, jelzett, 280 g / Silver tray, 280 g
19001.

Kör alakú ezüst (Ag) tálca, horpadásokkal, karcolásokkal, jelzett, 280 g /
Silver tray, 280 g

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
15

Ezüst (Ag.) tálca, gravírozott, jelzett, mesterjeggyel(CH), karcolásokkal, 17×23 cm, nettó:173 g
19002.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
13

Ezüst (Ag.) villa, jelzett (félhold, dianás), monogramos, h:23 cm, nettó:115 g
19003.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag.) talpas kínáló, jelzett, mesterjeggyel (MS), cizellált, csúnyán javított, m:16 cm, nettó:322g
19004.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

19005.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngy függővel, ezüst (Ag) gyönggyel díszített fülbevalópárral, br: 10,9 g / Silver necklet with pearl pendant and silver earrings
19006.

Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngy függővel, ezüst (Ag) gyönggyel díszített fülbevalópárral, br: 10,9 g /
Silver necklet with pearl pendant and silver earrings

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:28 cm, nettó:155 g
19007.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ónix függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 10,1 g / onyx pendant with silver chain, 10,1 g
19008.

Ónix függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 10,1 g /
onyx pendant with silver chain, 10,1 g

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) foglalatú fülbevalópár szintetikus kővel díszítve, br: 1,5 g
19009.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Női ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, 5,2 g / Silver ring, size: 56, 5,2 g
19010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tűzaranyozott ezüst (Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, br: 15,9 g / Silver bracelet, 15,9 g
19011.

Tűzaranyozott ezüst (Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, br: 15,9 g /
Silver bracelet, 15,9 g

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft