Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
809849
19012
215
Jewellery
Monogramos (Ag.) ezüst cigaretta tálca, jelzett, jó állapotban, nettó: 143g, 12×8 cm 811169
19013
215
8500
Jewellery
Ezüst (Ag) monogramos púdertartó, jelzett, fém betéttel, kis tükörrel, d:8,5 cm bruttó: 75g / Silver powder box with hallmark, inside metal, 904322
19014
215
Jewellery
cca 1940 ezüst (Ag.) horogkeresztes kitűző, jelzett, hátán "Saalburg Museum" felirattal, bruttó:1,9 g, h:7,5 cm 759260
19015
215
9500
Jewellery
Glashütte 14K arany (Au) női mechanikus karóra, nem működik / Glashütte 14ct gold women's mechanic wristwatch, does not work, br: 6,3gr 900442
19016
215
Jewellery
Füstkvarc függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 21 g / cairngorm pendant with silver chain, 21 g 745811
19017
215
Jewellery
3 db ezüst (Ag.) villa, jelzett, h:18 cm, nettó:127 g 908107
19018
215
Jewellery
Vegyes ezüst (Ag) tétel: masni alakú bross, gyönggyel díszített virág alakú függő, 1 pár fülbevaló, madaras medál, 2 db lánc, karkötő, br: 56,7 cm 900427
19019
215
7500
Jewellery
Gyöngy függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 4,2 g / Pearl pendant with silver chain, 4,2 g 809325
19020
215
Jewellery
Ezüst (Ag) cigarettatárca / Silver cigarette box 160g 745808
19021
215
24000
Jewellery
3 db ezüst (Ag.) kanál, jelzett, monogramos, h:22 cm, nettó:206 g 745822
19023
215
Jewellery
Ezüst (Ag.) halkés, gazdagon díszített, jelzett, h:21 cm, nettó:56 g 700622
19024
215
150000
Jewellery
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft