https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 29

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Monogramos (Ag.) ezüst cigaretta tálca, jelzett, jó állapotban, nettó: 143g, 12×8 cm
1
19012.

Monogramos (Ag.) ezüst cigaretta tálca, jelzett, jó állapotban, nettó: 143g, 12×8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) monogramos púdertartó, jelzett, fém betéttel, kis tükörrel, d:8,5 cm bruttó: 75g / Silver powder box with hallmark, inside metal,
1
19013.

Ezüst (Ag) monogramos púdertartó, jelzett, fém betéttel, kis tükörrel, d:8,5 cm bruttó: 75g / Silver powder box with hallmark, inside metal,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
EUR
,
26,56
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1940 ezüst (Ag.) horogkeresztes kitűző, jelzett, hátán "Saalburg Museum" felirattal, bruttó:1,9 g, h:7,5 cm
1
19014.

cca 1940 ezüst (Ag.) horogkeresztes kitűző, jelzett, hátán "Saalburg Museum" felirattal, bruttó:1,9 g, h:7,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Glashütte 14K arany (Au) női mechanikus karóra, nem működik /  Glashütte 14ct gold women's mechanic wristwatch, does not work, br: 6,3gr
1
19015.

Glashütte 14K arany (Au) női mechanikus karóra, nem működik /
Glashütte 14ct gold women's mechanic wristwatch, does not work, br: 6,3gr

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Füstkvarc függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 21 g / cairngorm pendant with silver chain, 21 g
1
19016.

Füstkvarc függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 21 g /
cairngorm pendant with silver chain, 21 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db ezüst (Ag.) villa, jelzett, h:18 cm, nettó:127 g
1
19017.

3 db ezüst (Ag.) villa, jelzett, h:18 cm, nettó:127 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes ezüst (Ag) tétel: masni alakú bross, gyönggyel díszített virág alakú függő, 1 pár fülbevaló, madaras medál, 2 db lánc, karkötő, br: 56,7 cm
1
19018.

Vegyes ezüst (Ag) tétel: masni alakú bross, gyönggyel díszített virág alakú függő, 1 pár fülbevaló, madaras medál, 2 db lánc, karkötő, br: 56,7 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
19
 
Gyöngy függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 4,2 g / Pearl pendant with silver chain, 4,2 g
1
19019.

Gyöngy függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 4,2 g /
Pearl pendant with silver chain, 4,2 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
EUR
,
23,44
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag) cigarettatárca / Silver cigarette box 160g
1
19020.

Ezüst (Ag) cigarettatárca / Silver cigarette box 160g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db ezüst (Ag.) kanál, jelzett, monogramos, h:22 cm, nettó:206 g
1
19021.

3 db ezüst (Ag.) kanál, jelzett, monogramos, h:22 cm, nettó:206 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) halkés, gazdagon díszített, jelzett, h:21 cm, nettó:56 g
1
19023.

Ezüst (Ag.) halkés, gazdagon díszített, jelzett, h:21 cm, nettó:56 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr
1
19024.

XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
EUR
,
468,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz