Könyvek: Vallás

Tételek száma: 35

Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
12930.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Dedek Crescens János: Szentek élete. A legjelesebb kútfők és szent életírók nyomán. A főegyházmegyei hatóság jóváhagyásával. Bp., 1900, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé kopott, néhol a lapjai foltosak, kis szakadás, enyhén kopottas állapotban.
12931.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

12932.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Lévay Mihály(szerk.): A katolikus hittérítés története I. 254 képpel és két térképmelléklettel. Bp., 1937, Franklin. Kaidói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12933.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Biblia Pauperum. Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtár negyvenlapos Blockbuch Biblia Pauperuma. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott műbőr kötés,védőborítóval, gerincnél levált, egyébként jó állapotban.
12934.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Czaich Árpád Gilbert-Fráter Aladár: X. Pius pápa életének és uralkodásának története napjainkig. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, képekkel illusztrált, piszkos, kopottas állapotban.
12935.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hübner János: Bibliabéli históriáji az ifjúság és, a' mellyeket a nemzeti oskolák számára. I.-II. kötet. Sáros-patakon 1825. Nádaskay András. MOdern, egészbőr kötésben.
12936.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
12937.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben
12938.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Kovács Mihály (szerk.): Látogatás Borsodban. Miskolc, 1980. Minikönyv, sorszámozott (39/400), könyvárusi forgalomba nem került.
12939.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

12940.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft