Dedek Crescens János: Szentek élete. A legjelesebb kútfők és szent életírók nyomán. A főegyházmegyei hatóság jóváhagyásával. Bp., 1900, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé kopott, néhol a lapjai foltosak, kis szakadás, enyhén kopottas állapotban.