Harc a levegőért sorozat (Műegyetemi Sportrepülő Egyesület), 10 kötet.... https://www.darabanth.com/hu/215-Gyorsarveres/215.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Militaria-katonasag~18/Harc-a-levegoert-sorozat-Muegyetemi-Sportrepulo-Egyesulet-10-kotet-Bp-Revai-Kopottas-~II879009
879009
12754
215
Books: Military
Leírás: Harc a levegőért sorozat (Műegyetemi Sportrepülő Egyesület), 10 kötet. Bp., Révai. Kopottas, Ezüstözött kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
: németh_andrea