Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 25

Magyarország tiszti cím- és névtára. XLVII. Évfolyam. 1940. Bp. 1940. M. Kir. KSH. XVI. 760 l. 16 sztl. (hirdetések) Kiadói, egészvászon kötésben.
12731.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12732.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

A magyar katona vitézségének ezer éve I.-II. kötet. Teljes! Írták: Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Horthy Miklós..., Budapest, 1933. Franklin. XVI + 484 p. + 4 t. ; [4] + 506 p. + 4 t. A két kötet egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
12733.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Vajna Viktor, Náday István: Hadtörténelem. A Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia számára. I.: Szövegrész. Bp. 1935. Stádium. 779p. A hiányzó második kötet térképvázlatokat tartalmaz. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben.
12734.

Vajna Viktor, Náday István: Hadtörténelem. A Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia számára. I.: Szövegrész.
Bp. 1935. Stádium. 779p. A hiányzó második kötet térképvázlatokat tartalmaz. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Liptai Ervin (szerk.): Magyarország hadtörténete I. II. Budapest, 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Egészvászon kötésben, kiadói tékában. Szép állapotban
12735.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Carmen Sylva: Tábori posta. Bp., é. n. Singer és Wolfner.
12736.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1938 Bp., A M. kir. honvéd Ludovika Akadémia I. főcsoport parancsnoksága által kiadott körlevél, melyben a szülők számára összefoglalják az akadémia legfontosabb nevelési elveit, 14p
12737.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1949 Bp., A lövészezred támadásban való hadtápszolgálatával kapcsolatos megbeszélés jegyzőkönyve térképmellékletekkel, 31p
12738.

Kikiáltási ár:
800 Ft

A Magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József - Reé László. Sérült egészvászon kötésben, egy lap sérült.
12739.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Purzelbaum, Peter: Kriegskamerad Humor 1914-1918. Berlin, Brunnen Verlag. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12740.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Prien Günther: Életfutam Scapa Flowig. Fordította: Farakas István. Bp., Stádium Sajtóvállalat. Egészvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
12741.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Simon Ferenc, Ádám István, Takács László, Nagy Rudolf: Fegyverzeti, vegyivédelmi, fototechnikai és műszaki szakutasítás. BM 1975. Belső használatra.
12742.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft