Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 21

L. Davis, Brian: Egyenruhák és rendfokozatok a NATO-ban. Bp., 1999, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kartonált kötés, jó állapotban.
12705.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Moritz Ritter v. Brunners: beständige Befestigung für die Militär-Bildungs-Anstalten. Wien 1901. L.W. Seidel. sok illusztrációval / with many illurtations
12706.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gyóni (Áchim) Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. - verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Bp. 1915, Orsz. Hadsegélyező Biz. 1 t. (Gyóni arcképe), XIII, 62 p. (a przemysli – 1914, 3. ezerből készült hasonmás.) Korabeli papír kötésben. A szerző verses dedikációjával Rákosi Jenőnek.
12707.

Gyóni (Áchim) Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. - verseinek első itthoni (bővített) kiadása.
Bp. 1915, Orsz. Hadsegélyező Biz. 1 t. (Gyóni arcképe), XIII, 62 p. (a przemysli – 1914, 3. ezerből készült hasonmás.) Korabeli papír kötésben. A szerző verses dedikációjával Rákosi Jenőnek.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Erich v. Falkenhayn: Die Oberste Heeresleitung 1914-1916 in ihren wichtigsten Entchließungen. Mittler 1920.
12708.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A. von Boguslawski.: Die Fechtweise aller Zeiten. In ihren Hauptmotiven dargestellt für Offiziere des stehenden heeres und des Beurlaubtenstandes, Offizieraspiranten, Freiwillige und für höhere Lehranstalten. Berlin, 1880. Friedrich Luckhardt Verlag. Erosen megviselt állapotban / in damaged condition
12709.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Militária könyv gyűjtemény: 15 db német nyelvű, részben magyar vonatkozású katonasággal, hadászattal foglalkozó könyv vegyes állapotban, ritkább darabokkal /  cca 1910-1920 Compilation of military books written in English mostly about World War I. in different condition Die Oberste Heeresleitung 1914-1916 in ihren wichtigsten Entschließungen + Rüstung und Brüstung + Sammlung Göschen 9x + Die heere und flotten der Gegenwart Deutschland +Kämpfe in China I-II. + Österreichund Ungarn und Italie (...Adria) + Die Deutsche Armee und Weltkriege
12710.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetúnióig. Budapest, 1934, Révai. Aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban
12711.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Auffenberg-Komarow: Aus Österreich-Ungarns Teilnahme am Weltkriege. Berlin, 1920. Ullstein. 12p egészoldalas térképpel / with full page maps
12712.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kovács S. Tibor: Huszárfegyverek a 15-17. században. Bp., 2010, Martin Opitz Kiadó. Kiadói kartonált kötés, színes képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
12713.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft