Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 21

A Magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József - Reé László. Kissé laza kötésben
12693.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Pilch Jenő: A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Számos képmelléklettel és térképvázlattal. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül levált, belső előlapja kijár, viseltes állapotban.
12694.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12695.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Spencer, Herbert: A katonai és iparos társadalmak szociológiája. Fordította és a bevezetést írta Nagy Dénes. Bp., 1919, Új Magyarország Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12696.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Friedrich Wencker: Der unvermeidliche Krieg zwischen Japan und Amerika. Eine politische Studie Stuttgart / Leipzig, Neuer Stuttgarter Verlag 1921. Kissé sérült papírkötésben / in slightly damaged paper binding
12697.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kriegs-Almanach 1915. Leipzig, 1915. Insel Verl.,  243p. sok illuszrtációval / with many illustrations
12698.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hugo Kerchnawe: Der Zusammenbruch der Österr.-Ungar. Wehrmacht im Herbst 1918. Dargestellt nach Akten des Armee-Ober-Kommandos und anderen amtlichen Quellen von Generalmajor d.R. Hugo Kerchnawe. Mit 2 Kartenskizzen. München, 1921. Lehmanns Verlag
12699.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Die italienische Armee im Felde. Handbuch. "Darf über die Linie der vordersten Brigadekommandos nicht mitgenommen werden" Wien, 1917. Druck bei Reisser. Kézikönyv a fronton harcoló katonáknak, mellékletekkel és sokszorosított hadiparanccsal. (kötés egy helyen belül szétvált) / Handbook for the fighting soldiers with many illustrations and a copied military order. (binding somewhere parted, otherwise in good condition)
12700.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Alexander Heinrich Rudolph von Kluck: Der Marsch auf Paris und die Marneschlacht 1914. Berlin, 1920. Ernst Siegfried Mittler und Sohn. Első kiadás / First edition!
12701.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

12702.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Varga Ottó: Aradi vértanúk albuma. Második, bővített kiaás. Bp., 1890. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
12703.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

12704.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft