Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
857265
12585
209
2200
Dr. Almásy József(szerk.): Katolikus írók új kalauza. Bp., 1940, Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a könyv középen a gerincnél kettévált. 855760
12586
209
5500
Búvár zsebkönyvek sorozat 11 kötete 855905
12587
209
Voit Pál: Régiségek könyve. Bp., 1983, Gondolat. Fotókkal illusztrált, kiadói egészvászon kötés szakadt védőborítóval, egyébként jó állapotban. 855759
12588
209
Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 könyvben. Bp., 1985. Széchenyi Művészeti Központ Kiadói tékában 855451
12589
209
2200
Mécs László: Összes versei, a költő által dedikált, sorszámozott példány, Bp., 1943. Athenaeum. (előzéklap hiányos) 858861
12590
209
Szerelmes századok 4 kötet-Forró Pál és Szini Gyula(szerk.): Heptameron, a navarrai királynő elbeszélései; 1001 éjszaka; Faublas; Balzac: Borsos történetek. Kiadói félvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban. 855446
12591
209
Gombor Albin: A grönlandi titok I. Jégvilág rejtélye (Hájas Muki mint a Balaton kapitánya.) (Bp.), én. M. Kir. Egyetemi Ny. 178 l. Kiadói, aranyozott, félvászon kötésben, illusztrált aranyozott táblával. 838687
12592
209
A Magyarországi Könyvnyomdai, Betü- és Tömöntődei Munkások és Munkásnők Szabad Szervezetének szabályzata. Bp., 1912, Typographia. Egészvászon kötés, belül gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban. 859776
12593
209
Nádas Sándor: A bolondok örökké élnek. Herczeg Ferencnek dedikált Bp., 1931. Dick Manó 859778
12594
209
Sipos István: Árnyékok a szívben. Bp., 1931. Szerzői. Dedikált! (egy lap sérült). Egészvászon kötésben 859779
12595
209
Emlékkönyv a Hóman-Szekfű-Kerényi szerkesztésében kiadott egyetemes Történet megjelenése alkalmából. Bp., Magyar Szemle Társaság 28p. (Kissé rojtos szélekkel) 834762
12596
209
Szentkuthy Miklós: Prae. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, ráragasztott külső borítóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft