https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 80

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ötven év. 1888-1938. Bayer gyógyszerek. Bp., 1938, Dr. Balla Béla. Papírkötés, jó állapotban, képekkel illusztrált.
1
12561.

Ötven év. 1888-1938. Bayer gyógyszerek. Bp., 1938, Dr. Balla Béla. Papírkötés, jó állapotban, képekkel illusztrált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kazinczy Ferenc válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Bevezetéssel ellátta Balassa József. Magyar művészek rajzaival. Bp., 1898-1903, Lampel Róbert. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, enyhén kopottas állapotban.
1
12562.

Kazinczy Ferenc válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Bevezetéssel ellátta Balassa József. Magyar művészek rajzaival. Bp., 1898-1903, Lampel Róbert. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, enyhén kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Remenyik Sándor: Romon virág Első kiadás! Kolozsvár, 1935. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás
1
12563.

Remenyik Sándor: Romon virág Első kiadás! Kolozsvár, 1935. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Remekírók Képes Könyvtára Magyar művészek rajzaival. 14 kötet Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, egy-két kivétellel jó állapotban
1
12564.

Remekírók Képes Könyvtára Magyar művészek rajzaival. 14 kötet Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, egy-két kivétellel jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
1
12565.

Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyar költészet kincsestára sorozat 25 kötet. Bp., 1993. Unkornis. Aranyozott egészbőr kötésben. Egységes, szép sorozat
1
12566.

A magyar költészet kincsestára sorozat 25 kötet. Bp., 1993. Unkornis. Aranyozott egészbőr kötésben. Egységes, szép sorozat

 
Eladva
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
1
12567.

A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Readers Digest: Misztikus történetek gyűjteménye - évszázadok természetfeletti jelenségei. Bontatlan, új könyv
1
12568.

Readers Digest: Misztikus történetek gyűjteménye - évszázadok természetfeletti jelenségei. Bontatlan, új könyv

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004
1
12569.

Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gellért Lajos: Levelek az én megholt édesanyámhoz. Bp. 1921. Weiss ny. 127 p. Az előszót Emőd Tamás, Sebestyén Károly és Kosztolányi Dezső írta. Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány
1
12570.

Gellért Lajos: Levelek az én megholt édesanyámhoz. Bp. 1921. Weiss ny. 127 p. Az előszót Emőd Tamás, Sebestyén Károly és Kosztolányi Dezső írta.
Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)
1
12571.

A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Boér Jenő: Az én imádságom Dedikált! Bp., 1928. Kórodi Mihály.
1
12572.

Boér Jenő: Az én imádságom Dedikált! Bp., 1928. Kórodi Mihály.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz