Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
837154
12573
209
3800
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban. 827583
12574
209
Dékány András: Vitézi énekek XVI. századtól XX. századig. Bp., 1942 Rennaissance 64p. 838667
12575
209
Nyírő József halinakötéses gyűjtemény. 9 + 1 különböző Nyírő kötet. (egy kötet kötése belül sérült) 837223
12576
209
Lévay József újabb költeményei. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1897, Franklin. Kiadói aranyozott Gottermayer-féle egészvászon kötésben, jó állapotban. 837268
12577
209
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot. 842103
12578
209
6 db Tolnai Új Világlexikona. Az általános tudás és műveltség tára (1,2,3,5,7,10. kötetek). Bp., 1926, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 856146
12579
209
Végh Antal: (Csurka) István a király? Bp., 1992, Végh Antal. Benne a szerző által aláírt kártyával. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 859775
12580
209
Stadler frieda: Keresgélés rövid hullámhosszon. Bp., é.n. Szent István társulat 859780
12581
209
Dr. Almásy József(szerk.): Katolikus írók új kalauza. Bp., 1940, Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben 855808
12582
209
Notitia rerum Hungaricarum. Conscripta a Francisco Carolo Palma, nunc Caesareo Regio Aulico Capellano. SS. Theolog. in Academia Viennensi Baccalaureo Protonotario Apostolico, editio altera, ab auctore recognita et aucta. Pars tertia. Tyrnaviae, Recusa anno 1775. Újrakötött egészvászon kötés, színezett lapszélek, első lapja szakadt, molyrágta lapok. 855485
12583
209
B. Sey Katalin - Gedai István: Éremkincsek. Budapest 1972. 852560
12584
209
Beöthy Zsolt: A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése I-II. kötet egybekötve Bp., 1903, Athenaeum. Félvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft