Könyvek: Könyvek rendkívül alacsony kikiáltási áron Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
712899
12851
206
100
Books: Books for low starting price
Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó. 746901
12852
206
100
Békés István: Hazádnak rendületlenül - a magyar nép aranykönyve. Bp., 1955. Művelt nép (kötés elvált) 658291
12853
206
100
Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi 730699
12854
206
100
Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!) 713998
12855
206
Henri Herblay: Das Schwalbennest [Les Hirondelles]. Operette in 3 Akten... Vollständiger Klavierauszug mit unterlegtem Text. Berlin, é.n., Schlesinger; Das Veilchenmädel. Operette in einem Vorspiel und zwei Akten... Musik von Josef Hellmesberger. Wien, é.n., Josef Eberle; Adolphe Adam: Der Postillon von Lonjumeau. Komische Oper in 3 Akten... Klavierauszug zu 2 Händen. Leipzig, é.n., C.F. Peters. Zongorakivonatok egybekötve század eleji egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú (a kötés foltos) / 3 music sheets for piano, bound together in linen, worn condition 775217
12856
206
Renan Ernő: Jézus. Bp., 1921 Tevan. Félvászon kötésben 757414
12857
206
100
Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, kissé piszkos 682878
12858
206
100
Gustav Freytag: Tartozik és követel I-III. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1928, Nova. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú 773168
12859
206
100
Szántó György: A bölcső. Regény. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötésben, a címlapon ceruzás tulajdonosi bejegyzés (a kötés kissé kopottas, a hátső előzéklap sérült) 481544
12860
206
100
Sántha Károly: Őrangyal. Bp. 1904 Hornyánszky. aranyozott egészvászon kötésben 696945
12862
206
100
Koppány Zsolt: Emailen szóla Zarathustra. Dedikált! Bp., 2000 Uránusz 658428
12863
206
100
Nemere István: Kígyók a kútban. Dedikált! Bp., Hermész Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft