Könyvek: Könyvek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 28

Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó.
12851.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Békés István: Hazádnak rendületlenül - a magyar nép aranykönyve. Bp., 1955. Művelt nép (kötés elvált)
12852.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi
12853.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!)
12854.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Henri Herblay: Das Schwalbennest [Les Hirondelles]. Operette in 3 Akten... Vollständiger Klavierauszug mit unterlegtem Text. Berlin, é.n., Schlesinger; Das Veilchenmädel. Operette in einem Vorspiel und zwei Akten... Musik von Josef Hellmesberger. Wien, é.n., Josef Eberle; Adolphe Adam: Der Postillon von Lonjumeau. Komische Oper in 3 Akten... Klavierauszug zu 2 Händen. Leipzig, é.n., C.F. Peters. Zongorakivonatok egybekötve század eleji egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú (a kötés foltos) /  3 music sheets for piano, bound together in linen, worn condition
12855.

Henri Herblay: Das Schwalbennest [Les Hirondelles]. Operette in 3 Akten... Vollständiger Klavierauszug mit unterlegtem Text. Berlin, é.n., Schlesinger; Das Veilchenmädel. Operette in einem Vorspiel und zwei Akten... Musik von Josef Hellmesberger. Wien, é.n., Josef Eberle; Adolphe Adam: Der Postillon von Lonjumeau. Komische Oper in 3 Akten... Klavierauszug zu 2 Händen. Leipzig, é.n., C.F. Peters. Zongorakivonatok egybekötve század eleji egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú (a kötés foltos) /
3 music sheets for piano, bound together in linen, worn condition

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Renan Ernő: Jézus. Bp., 1921 Tevan. Félvászon kötésben
12856.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, kissé piszkos
12857.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

12858.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Szántó György: A bölcső. Regény. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötésben, a címlapon ceruzás tulajdonosi bejegyzés (a kötés kissé kopottas, a hátső előzéklap sérült)
12859.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

12860.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Koppány Zsolt: Emailen szóla Zarathustra. Dedikált! Bp., 2000 Uránusz
12862.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Nemere István: Kígyók a kútban. Dedikált! Bp., Hermész
12863.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft