Könyvek: Könyvek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 28

Egyetemes Regénytár: Almanach 1906. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Gottermayer-féle kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, kopottas állapotú, 2 lap kijár
12864.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)
12865.

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre.
Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1923 Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Néhány bejegyzéssel, javítandó gerinccel
12866.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Franz Werfel: Verdi. Roman der Oper. Berlin-Wien-Leipzig, 1924, Paul Zsolnay Verlag. Újrakötve, egészvászon kötésben, jó állapotban /  Rebound in linen binding, good condition
12867.

Franz Werfel: Verdi. Roman der Oper. Berlin-Wien-Leipzig, 1924, Paul Zsolnay Verlag. Újrakötve, egészvászon kötésben, jó állapotban /
Rebound in linen binding, good condition

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Naftali Kraus: Az ősi forrás. Bp., 1990, Fórum Rt. Kissé viseltes papírkötésben
12868.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Friedrich Sieburg: Robespierre. [Bp.], é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, címképpel, illusztrációkkal, viseltes állapotú
12869.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1935/1. Vasárnapi Könyv - Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben
12870.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Marczali Henrik: Magyarország története III. kötet II. Jószef korában. Bp., 1888 M. kir. Tud Ak. Hiányos gerincű félvászon kötésben
12871.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Sós Endre: Magyarország közjogi újjáépítése. Különlenyomat a "Újjáépítő magyarok" (Budapest, 1947.) című tanulmánykötetből. Tűzve, papírborítóban
12872.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

A régi magyar költészet II. Remekírók képes könyvtára. Bp., Lampel. Liliomos Leszik-féle egészvászon kötésben
12873.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31
13

1935 Azonosítatlan alkotó dedikált színműve: Zöldmadár 90p.
12874.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Hugo Bergmann: Jawne und Jerusalem. Gesammelte Aufsätze. Königstein, 1981, Jüdischer Verlag. Reprint, egészvászon kötésben /  Reprint, linen binding
12875.

Hugo Bergmann: Jawne und Jerusalem. Gesammelte Aufsätze. Königstein, 1981, Jüdischer Verlag. Reprint, egészvászon kötésben /
Reprint, linen binding

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft