Könyvek: Könyvek rendkívül alacsony kikiáltási áron Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
758473
12864
206
100
Books: Books for low starting price
Egyetemes Regénytár: Almanach 1906. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Gottermayer-féle kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, kopottas állapotú, 2 lap kijár 534674
12865
206
100
Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás) 523142
12866
206
100
1923 Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Néhány bejegyzéssel, javítandó gerinccel 581339
12867
206
100
Franz Werfel: Verdi. Roman der Oper. Berlin-Wien-Leipzig, 1924, Paul Zsolnay Verlag. Újrakötve, egészvászon kötésben, jó állapotban / Rebound in linen binding, good condition 571138
12868
206
100
Naftali Kraus: Az ősi forrás. Bp., 1990, Fórum Rt. Kissé viseltes papírkötésben 686141
12869
206
100
Friedrich Sieburg: Robespierre. [Bp.], é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, címképpel, illusztrációkkal, viseltes állapotú 758262
12870
206
100
1935/1. Vasárnapi Könyv - Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben 744568
12871
206
100
Marczali Henrik: Magyarország története III. kötet II. Jószef korában. Bp., 1888 M. kir. Tud Ak. Hiányos gerincű félvászon kötésben 728129
12872
206
100
Sós Endre: Magyarország közjogi újjáépítése. Különlenyomat a "Újjáépítő magyarok" (Budapest, 1947.) című tanulmánykötetből. Tűzve, papírborítóban 523781
12873
206
100
A régi magyar költészet II. Remekírók képes könyvtára. Bp., Lampel. Liliomos Leszik-féle egészvászon kötésben 712007
12874
206
100
1935 Azonosítatlan alkotó dedikált színműve: Zöldmadár 90p. 571135
12875
206
100
Hugo Bergmann: Jawne und Jerusalem. Gesammelte Aufsätze. Königstein, 1981, Jüdischer Verlag. Reprint, egészvászon kötésben / Reprint, linen binding Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft