Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
813837
19000
204
Jewellery
Ónix ezüst (Ag) függő láncon, jelzett, br: 8,3 g / onyx silver pendant with silver necklace 813132
19001
204
13000
Jewellery
Ezüst (Ag) tálca, peremén hólyag domborított díszítéssel, h: 24 cm, 117,8 gr 627217
19002
204
65000
Jewellery
1872-1922 Belül aranyozott ezüst (Ag) kiöntő 800-as tisztaságú pesti fémjellel, mesterjeggyel / Silver jug, gold plated inside, with 800 fineness Pest hallmark and maker's mark, 20cm, 295gr 803654
19003
204
Jewellery
Alexander Kach Orosz ezüstözött teás csésze, jelzett, mesterjeles / Alexander Kach, Moscow, Russia silver plated teacup 813843
19004
204
Jewellery
Szív alakú függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, br: 5,9 g / heart-shaped silver pendant with silver necklace 757515
19005
204
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel díszítve, jelzett, mérete: 51, 4,8 g / Womens silver ring 4,8 g, size: 51 813784
19006
204
4800
Jewellery
Ezüst fülbevalópár befoglalt almandin kő díszítéssel, jelzett, br: 4,1 g / Silver earring with almandine 813803
19007
204
3800
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc cirkónia függővel, jelzett, br: 7,3 g / Silver necklace with zirkonia pendant 813788
19008
204
4800
Jewellery
Ezüst fülbevalópár befoglalt citrin díszítéssel, jelzett, br: 4,3 g 813818
19009
204
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő flexibilis elemekből nyelves zárral, biztonsági csatolóval, jelzett, 15,9 g / silver bracelet 798264
19010
204
Jewellery
cca 1930 Ezüst (Ag) cigarettatárca / silver cigarette holder 58 g 799298
19011
204
Jewellery
cca 1920 Ezüst (Ag) Doxa zsebóra szép állapotban / Silver pocket watch in good condition Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft