Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 26

Ónix ezüst (Ag) függő láncon, jelzett, br: 8,3 g / onyx silver pendant with silver necklace
19000.

Ónix ezüst (Ag) függő láncon, jelzett, br: 8,3 g /
onyx silver pendant with silver necklace

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst (Ag) tálca, peremén hólyag domborított díszítéssel, h: 24 cm, 117,8 gr
19001.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

1872-1922 Belül aranyozott ezüst (Ag) kiöntő 800-as tisztaságú pesti fémjellel, mesterjeggyel /  Silver jug, gold plated inside, with 800 fineness Pest hallmark and maker's mark, 20cm, 295gr
19002.

1872-1922 Belül aranyozott ezüst (Ag) kiöntő 800-as tisztaságú pesti fémjellel, mesterjeggyel /
Silver jug, gold plated inside, with 800 fineness Pest hallmark and maker's mark, 20cm, 295gr

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

Alexander Kach Orosz ezüstözött teás csésze, jelzett, mesterjeles / Alexander Kach, Moscow, Russia silver plated teacup
19003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szív alakú függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, br: 5,9 g / heart-shaped silver pendant with silver necklace
19004.

Szív alakú függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, br: 5,9 g /
heart-shaped silver pendant with silver necklace

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel díszítve, jelzett, mérete: 51, 4,8 g / Womens silver ring 4,8 g, size: 51
19005.

Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel díszítve, jelzett, mérete: 51, 4,8 g /
Womens silver ring 4,8 g, size: 51

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst fülbevalópár befoglalt almandin kő díszítéssel, jelzett, br: 4,1 g / Silver earring with almandine
19006.

Ezüst fülbevalópár befoglalt almandin kő díszítéssel, jelzett, br: 4,1 g /
Silver earring with almandine

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst (Ag) nyaklánc cirkónia függővel, jelzett, br: 7,3 g / Silver necklace with zirkonia pendant
19007.

Ezüst (Ag) nyaklánc cirkónia függővel, jelzett, br: 7,3 g /
Silver necklace with zirkonia pendant

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst fülbevalópár befoglalt citrin díszítéssel, jelzett, br: 4,3 g
19008.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst (Ag) karkötő flexibilis elemekből nyelves zárral, biztonsági csatolóval, jelzett, 15,9 g / silver bracelet
19009.

Ezüst (Ag) karkötő flexibilis elemekből nyelves zárral, biztonsági csatolóval, jelzett, 15,9 g /
silver bracelet

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1930 Ezüst (Ag) cigarettatárca / silver cigarette holder 58 g
19010.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

cca 1920 Ezüst (Ag) Doxa zsebóra szép állapotban / Silver pocket watch in good condition
19011.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft