Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
820275
19012
204
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) névjegykártya tartó gravírozott virág díszítéssel, 51,4 g 820274
19013
204
15000
Jewellery
Női ezüst (Ag) cigarettatárca zománc díszítéssel, 63,7 g 799297
19014
204
Jewellery
cca 1890 Ezüst (Ag) kulcsos zsebóra szép állapotban / Silver pocket watch in good condition 772552
19015
204
40000
Jewellery
Ezüst (Ag.) flaska, jelzett, csavarós kupakkal, nettó:239 g, m:15 cm/ Silver bottle from USA 820246
19016
204
Jewellery
2 db aranyozott ezüst (Ag.) díszkanál, jelzett, nettó:20,5 g 719487
19017
204
55000
Jewellery
Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Men's ring 18 C gold 7,4g m: 70 813757
19018
204
Jewellery
Ezüst (Ag) iron, jelzett, br: 21,3 g 813747
19019
204
Jewellery
Ezüst (Ag) szipka, jelzett, br: 7,5 g 722505
19020
204
Jewellery
Art-deco ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, mesterjeles (HF), nettó: 69 g, 10×6cm 813250
19021
204
Jewellery
Ezüst (Ag) poháralátét, jelzett / silver coaster, 9,3g 820245
19022
204
Jewellery
Ormio arany (14 K) női karóra, rugós fém szíjjal, bruttó: 19 g 818418
19023
204
19000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigaretta tálca, jelzett, mesterjeggyel, aranyozott monogrammal, belül gravírozott, 12×8,5 cm, nettó: 169 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft