https://www.darabanth.com/hu/204-Gyorsarveres/204.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Szazadfordulos-albumok~1400376/Rado-Antal-szerk-Koltok-albuma-Jelenkori-magyar-koltok-verseinek-gyujtemenye-Harminczo~II815046
815046
12635
204
Books: Albums of the belle epoche
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
Radó Antal (szerk.): KöltÅ‘k albuma. Jelenkori magyar költÅ‘k verseinek gyűjteménye. Harminczöt magyar festÅ‘művész rajzaival. Negyedik módosÃtott és bÅ‘vÃtett kiadás. A "Pesti Napló" karácsonyi ajándéka elÅ‘fizetÅ‘inek. Bp., 1902, Lampel Róbert. Hegedűs Geiger Richárd által tervezett borÃtóval. Illusztrált, kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötés, festett lapszélek, nagyon szép állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: deák_fruzsina
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m