Könyvek: Századfordulós albumok

Tételek száma: 21

A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1908), Franklin. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
12619.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12620.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. Kiadói festett, aranyozott dombornyomásos  egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban.
12621.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12622.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1909), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói dombornyomott egészvászon kötés, jó állapotban.
12623.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12624.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Hegedűs Geiger Richárd által tervezett borítóval. Bp., 1899, Pesti Napló. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
12625.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12626.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Magyar festőművészet albuma. A magyar festészet fejlődése a régiektől az újakig. Tíz színes műmelléklettel számos műlappal és szövegképpel. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1904), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
12627.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. Tíz színes műmelléklettel, számos műlappal és szövegképpel. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,(1905), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.
12628.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés,  szép állapotban.
12629.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. 128 tónusnyomású és 12 többszínnyomású képpel. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., (1913). Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
12631.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft