Petőfi-album. A Petőfi-Társaság megbízásából szerkesztették Bartók Lajos, Endrődi Sándor és Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélek, nagyon szép állapotban.