Tétel

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

Leírás:

Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban. Bp., 1898, "Kosmos" Műintézet. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor