Könyvek: Vallás

Tételek száma: 27

Varga István: Exegétika theologia vagy azok a' tudományok, melyek a' Bibliának helyesenn való megesmerésére, megértésére, és megvilágosítására tanítanak. 1. darab. Unicus! Debreczen, 1807. Csáthy György. XII. 530 l 1 sztl. Korabeli félbőr kötésben. A könyv végén 2 oldalas kézzel írt jegyzet a XIX. sz. elejéről
12483.

Varga István: Exegétika theologia vagy azok a' tudományok, melyek a' Bibliának helyesenn való megesmerésére, megértésére, és megvilágosítására tanítanak. 1. darab. Unicus!
Debreczen, 1807. Csáthy György. XII. 530 l 1 sztl.
Korabeli félbőr kötésben. A könyv végén 2 oldalas kézzel írt jegyzet a XIX. sz. elejéről

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Renan Ernő: Jézus. Bp., 1921 Tevan. Félvászon kötésben
12484.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12485.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fenelon, Francois de Salignac de la Mothe : Demonstration de l'existence de Dieu. Tiree de la connoissance de la Nature, & proportionnee a la foible intelligence des plus simples. Nouvelle Edition. Amsterdam, 1732, Cröker. 132p. Megviselt állapotban / very worn condition
12486.

Fenelon, Francois de Salignac de la Mothe :
Demonstration de l'existence de Dieu. Tiree de la connoissance de la Nature, & proportionnee a la foible intelligence des plus simples. Nouvelle Edition. Amsterdam, 1732, Cröker. 132p. Megviselt állapotban / very worn condition

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Stolz, Johann Jakob: Erlauterungen zum neuen Testamente... IV.-VI. Hefte. Hannover, 1809. Megviselt papírkötésben / In tattered paper binding
12487.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Slovakian religious book: Ewangelich funebral.... Pest 1856. Trattner-Károlyi 506p. Inn full leather binding. In good shape
12488.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12489.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12490.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. 82. bővített kiadás. Schlesinger Jos. Kiadói, Budapest. Kisalakú könyv, dombornyomott félvászon borítással, kopott állapotban.
12491.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Klug József (Joseph), Dr.: Az örökkévaló dolgok. Gondolatok a katekizmus első része fölött. Ford. Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1922, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, közepes állapotú
12492.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Relando, Hadriano: Antiquitates Sacrae Veterum Hebraeorum Delineatae Ab Hadriano Relando. Praefationem Praemisit Io. Franciscus Buddevs Leipzig Joh. Fridericum Wehrmannum 1712. Korabeli pergamen kötésben. A hátsó előzéklap sérült, egyébként jó állapotú /  Contemporary parchment binding. Back pastedown endpaper damaged, otherwise good condition
12493.

Relando, Hadriano: Antiquitates Sacrae Veterum Hebraeorum Delineatae Ab Hadriano Relando. Praefationem Praemisit Io. Franciscus Buddevs Leipzig Joh. Fridericum Wehrmannum 1712. Korabeli pergamen kötésben. A hátsó előzéklap sérült, egyébként jó állapotú /
Contemporary parchment binding. Back pastedown endpaper damaged, otherwise good condition

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

12494.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft