Könyvek: Vallás

Tételek száma: 27

12495.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Német nyelvű imádságos könyv. Illusztrált, előlapja hiányzik, könyvtest kiszakadt. Fém kapcsos bőr kötés, elején kis keretben képpel, hátuljában kézírásos bejegyzéssel.
12496.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bibliai történetek. Kisebb nagyobb tanuló gyermekek számára. Szorossan a Biblia szerint kiszedte Dobos János. Pest, 1851, Bucsánszky Alajos. Félvászon kötés, erősen viseltes állapotban.
12497.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kempis Tamás 4 könyve Krisztus követéséről. Dr. Nogáll János nagyváradi kanonoktól. Negyedik kiadás. Nagyvárad, 1891. Kiadói dombornyomott bőr kötés, gerincnél szakadt, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
12498.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fördös Lajos (szerk.): Papidolgozatok gyászesetekre. Halotti predikációk, gyászbeszédek és imák, egyházban, gyászudvaron és sírnál. Kecskemét, 1857, Szilády Károly. Papírkötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
12499.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12500.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

12501.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

12502.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

12503.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

12504.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Vegyes könyv tétel-Fioretti: Assisi Szent Ferenc virágos kertje. Fordította Kaposy József. Giotto nyolc képével. Bp., Athenaeum. Illusztrált, félvászon kötés, kopottas állapotban; dr. Török Lajos: A bőrbetegségek felismerése és gyógyítása. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Vászon kötés, gerince hiányzik, kopottas állapotban; Dr. Király Rudolf: Olasz-magyar és magyar-olasz szótár, Bp., 1941, Szent István Társulat; Magyar-francia szemléltető szótár. Bp., 1959, Terra; Halász Előd: Német-magyar szótár. Bp., 1952, Akadémiai; Roger Martin du Gard: Vén Európa; Kató István: A magyar jakobinusmozgalom; E. Fügedi: K otázkr uzívania slovenského jazyka na panstvách v 17. storocí; Dr. Bavinick Herman: A keresztyén pedagógia alapelvei; Radnóti Miklós-Vas István: Guillaume Apollinaire válogatott versei; Károli Gáspár: Szent Biblia (1945); Szláv nyelvű egyházkönyv; Spurgeon: Rathläge für Prediger (1901).
12505.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

5 db vallással foglalkozó könyv: A Bhagavad-Gita úgy ahogy van. 2 db zsidó naptár, Tizenkét kérdés az iszlámról, A szív ébredése
12506.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft