https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 77

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Széchenyi István válogatott munkái II. köt. Bp., é.n., Lampel. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben, jó állapotú
1
12146.

Széchenyi István válogatott munkái II. köt. Bp., é.n., Lampel. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben, jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára) Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, szép állapotban
1
12147.

Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára) Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tóth Kálmán válogatott költeményei. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Endrődi. Magyar művészek rajzaival. Bp., 1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (az előzéklap sérült, a hátsó kötéstáblán ceruzás firka)
1
12148.

Tóth Kálmán válogatott költeményei. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Endrődi. Magyar művészek rajzaival. Bp., 1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (az előzéklap sérült, a hátsó kötéstáblán ceruzás firka)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vörösmarty Mihály munkái I. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Gyulai Pál. Magyar művészek képeivel. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (az előzéklap hiányzik)
1
12149.

Vörösmarty Mihály munkái I. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Gyulai Pál. Magyar művészek képeivel. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (az előzéklap hiányzik)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Wilhelm Traugott Krug: System der practischen Philosophie. Zweiter Theil: Tugendlehre. Wien, 1818, Franz Härter'schen Buchhandlung. Korabeli papírkötésben, jó állapotban /  Original paper binding, nice condition
1
12150.

Wilhelm Traugott Krug: System der practischen Philosophie. Zweiter Theil: Tugendlehre. Wien, 1818, Franz Härter'schen Buchhandlung. Korabeli papírkötésben, jó állapotban /
Original paper binding, nice condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz