Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 77

12134.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Omár Chájjám: Rubáíját. Bp., 1965, Magyar Helikon. Szász Endre illusztrációival, a művész által dedikált (!) példány, sorszámozott, kiadói, egészbőr kötésben (gerincen kis sérülés)
12135.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Baráth Ferencz: Aesthetika. Bevezetésül a verstannal. 2. jav. és bőv. kiadás. Bp., 1886. Franklin. Korabeli félvászon kötésben
12136.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kisfaludy Károly minden munkái IV. Pest 1872 Heckenast. félvászon kötésben
12137.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ady Endre: Utolsó hajók. Bp., én. Athenaeum. Második kiadás. (Kissé sérült egészvászon kötésben).
12138.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1957 Tűzoltási szemle, kiadja a BM Országos Tűzrendészeti Parancsnokság
12139.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12140.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Világirodalmi antológia I-II. Bp., 1955/1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
12141.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szöveggyűjtemény a régi magyar irodalomból I-II. Bp., 1951-1952, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, az egyik kötet kötéstáblája sérült, egyébként jó állapotú
12142.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Pétery Kristóf: Microsoft Windows XP Professional. Bp., 2002, LSI Oktatóközpont
12143.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Móricz Attila: Az internet újdonságai; Internet a gyakorlatban. CD-melléklettel
12144.

Kikiáltási ár:
800 Ft

2db francia nyelvtankönyv: Mai francia nyelvtan; Francia leíró nyelvtan gyakorlatokkal
12145.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft