Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 91

Chován Kálmán: A zongorajáték módszertana. Bp., 1906. Rozsnyai Kálmán
12571.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Benedek Rózsi. B. Radó Lili: Magyar nagyasszonyok. gr. Apponyi Albertné előszavával Bp. 1937. Dante. 160 p. 1 sztl.lev. 4 t. Kiadói félvászon-kötésben. sérült gerinccel
12572.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Pallas Nagy Lexikona. A teljes 16 kötet 25 kötetbe újrakötve félvászon kötésben. 3-4 kötet kivételével jó állapotban
12573.

Kikiáltási ár:
25 000 Ft
67,75
78,13

Egyetemes Regénytár: Almanach 1900. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1900, Singer és Wolfner. Festett egészvászon kötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből, jó állapotban
12574.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk. Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Rengeteg rajzzal és térképpel, viseltes félvászon kötésben. A térképmelléklet hiányzik
12575.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Benedek Elek: A magyar történelem nagyjai. Bp., 1915, Athenaeum. Kiadói, festett, viseltes félvászon kötésben, belül jó állapotú
12576.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Cs. Guits Matild: A gyámleány. Regény az előkelő világból. Gyoma, 1901, Kner Izidor. Szecessziós díszítésű kiadói egészvászon kötésben, a gerincen kis hiba
12577.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Carmina Burana. Bp., 1979, Magyar Helikon. Szász Endre illusztrációival. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, jó állapotú
12578.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Anakreón. Anakreón versei, anakreóni dalok, töredékek. Ford. Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962, Magyar Helikon. Illusztrált egészvászon kötésben, a kötés foltos, belül jó állapotú
12579.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Pietro Aretino: A hetérák tudománya avagy hogyan oktatta ki Nanna, a híres kurtizán, lányát, Pippát, a szerelem művészetére. Szász Endre illusztrációival. Bp., é.n., Képes7
12580.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Hugo Victor: A kis Napoleon I-II. Bp., é.n., Christensen/Gutenberg. Conrád Gyula illusztrációival, a címlap keretrajza és a kötés Végh Gusztáv tervei alapján készült. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12581.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kodály Zoltán: Psalmus Hungaricus. Kass János rajzaival. Bp., 1977, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, illusztrált védőborítóban. A borítón kis sérülések
12582.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft