Hugo Victor: A kis Napoleon I-II. Bp., é.n., Christensen/Gutenberg. Conrád Gyula illusztrációival, a címlap keretrajza és a kötés Végh Gusztáv tervei alapján készült. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban